Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  ŽIVÁ POCHODEŇ

  Podpálil se mladík kvůli sázce?!

  02.04.2017 00:05 / krimi google+ twitter facebook

  Hrůzná podívaná se naskytla několika lidem v Loukách na Zlínsku. Dvaadvacetiletý mladík se polil benzinem a na hlavní cestě se zapálil!

  vrtulník lupa
  Mladík musel být s těžkými popáleninami transportován letecky do brněnské nemocnice! | Policejnidenik

  Hrůzný čin spáchal mladík na hlavní třídě mezi Otrokovicemi a Zlínem. Přišel do prodejny tamní benzinky, na pult položil stovku s tím, že si jde natankovat.  

  Strašné! Kvůli sázce se mladík polil benzínem a zapálil!
   

   

  Venku se u stojanu polil benzinem za pár desítek korun, pak vešel do prodejny, odkud vzápětí vyběhl ven se slovy: „Sázka je sázka“. Pak doběhl na hlavní cestu, kde se podpálil. Na místě se naštěstí nacházelo v tu chvíli několik lidí, kteří naprosto zděšeni tím, čeho jsou svědky, hořícího mladíka rychle uhasili a přivolali záchranku.

   

  Vzhledem k velmi vážnému stavu popáleného byl na místo povolán vrtulník,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Javoříková. Ten mladíka transportoval do brněnského popáleninového centra.

   

  Kriminalisté nyní zjišťují okolnosti toho, proč se mladík k tak strašnému činu odhodlal. „Zda zde sehrál roli i alkohol či jiné omamné a psychotropní látky bude jasné z rozboru krve mladého muže,“ dodala Javorková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...