Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽIVÁ POCHODEŇ

  Podpálil se mladík kvůli sázce?!

  02.04.2017 00:05 / krimi google+ twitter facebook

  Hrůzná podívaná se naskytla několika lidem v Loukách na Zlínsku. Dvaadvacetiletý mladík se polil benzinem a na hlavní cestě se zapálil!

  vrtulník lupa
  Mladík musel být s těžkými popáleninami transportován letecky do brněnské nemocnice! | Policejnidenik

  Hrůzný čin spáchal mladík na hlavní třídě mezi Otrokovicemi a Zlínem. Přišel do prodejny tamní benzinky, na pult položil stovku s tím, že si jde natankovat.  

  Strašné! Kvůli sázce se mladík polil benzínem a zapálil!
   

   

  Venku se u stojanu polil benzinem za pár desítek korun, pak vešel do prodejny, odkud vzápětí vyběhl ven se slovy: „Sázka je sázka“. Pak doběhl na hlavní cestu, kde se podpálil. Na místě se naštěstí nacházelo v tu chvíli několik lidí, kteří naprosto zděšeni tím, čeho jsou svědky, hořícího mladíka rychle uhasili a přivolali záchranku.

   

  Vzhledem k velmi vážnému stavu popáleného byl na místo povolán vrtulník,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Javoříková. Ten mladíka transportoval do brněnského popáleninového centra.

   

  Kriminalisté nyní zjišťují okolnosti toho, proč se mladík k tak strašnému činu odhodlal. „Zda zde sehrál roli i alkohol či jiné omamné a psychotropní látky bude jasné z rozboru krve mladého muže,“ dodala Javorková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...