Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŠÍLENEC NA NOČNÍ

  Na noční směně řádil s vysokozdvižným vozíkem!

  30.03.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Během noční směny dvaatřicetiletému muži přeskočilo a začal likvidovat prostory haly, ve které pracoval, jízdou na vysokozdvižném vozíku!

  Psychiatrická léčebna lupa
  Po svém řádění skončil v kroměřížské léčebně! | pnkm.cz

  Čiré šílenství se odehrálo v jedné z hal průmyslového areálu v Napajedlech. Jeden ze zaměstnanců na noční směně se chopil vysokozdvižného vozíku, se kterým ani pracovat nemá, a převrátil halu vzhůru nohama!  

  Totálně mu přeskočilo! Na ještěrce převrátil halu vzhůru nohama!
   

   

  Po hale se na vozíku začal agresivním způsobem projíždět, přičemž narazil do obrovského devítisetlitrového kanystru s olejem, který prorazil. Rozlitou olejovou tekutinu následně rozjezdil po celé podlaze haly. Když tuto spoušť spatřil jeden z vedoucích pracovníků, okamžitě běsnícího muže vyzval, aby svého řádění zanechal. Dočkal se však pouze salvy nadávek a výhružek. Poblázněný pracovník nakonec ještě vzteky praštil rukou do betonového sloupu a ruku si zlomil.

   

  Jelikož domluva evidentně nebyla možná, další z vedoucích pracovníků přivolal na místo policii. „Po příjezdu na místo policejní hlídka muže zajistila, neboť zde byla důvodná obava, že ve svém protiprávním jednání bude pokračovat,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Javoříková.

   

  Poté byl muž převezen do nemocnice, kde mu byla ošetřena zlomená ruka a následně skončil v psychiatrické léčebně v Kroměříži. Případ je dále v šetření a o právní kvalifikaci se rozhodne na základě krevních testů, které odhalí, zda byl muž pod vlivem alkoholu či drog.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...