Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VÝPADEK PROUDU

  Neznámý pachatel způsobil rozsáhlý výpadek proudu a obrovskou škodu!

  23.03.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Dosud neznámý pachatel způsobil v Plzni požár, kvůli kterému došlo k výpadku proudu, který ohrozil činnost fakultní nemocnice!

  Fakultní nemocnice Bory lupa
  Fakultní nemocnice Bory se na přibližně hodinu ocitla úplně bez proudu! | fnplzen.cz

  Plzeňští policisté vyšetřují případ, kdy někdo, pravděpodobně svou nedbalostí, vážným způsobem ohrozil činnost Fakultní nemocnice Bory.  

  Svou nedbalostí způsobil výpadek proudu a škodu za statisíce!
   

   

  V prostoru takzvané Papírenské lávky došlo k zahoření plastových chráničů pod mostní konstrukcí. Poté došlo k prohoření izolace kabelů elektrického vedení, což vedlo ke zkratu. Fakultní nemocnice Bory, Dominikánská a Doudlevecká ulice a Štefánikovo náměstí tak bylo na přibližně hodinu bez elektriky. Vše přitom nasvědčuje tomu, že šlo o cizí zavinění.

   

  Naštěstí nedošlo vzhledem ke vzniklým komplikacím k žádným zraněním, nicméně odhadovaná škoda sahá až do řádu statisíců.

   

  Kriminalisté se nyní případem intenzivně zabývají, prošetřují veškeré okolnosti a snaží se zajistit všechny osoby, které by tomto případu mohly mít prsty. Ve věci je také zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...