Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  VÝPADEK PROUDU

  Neznámý pachatel způsobil rozsáhlý výpadek proudu a obrovskou škodu!

  23.03.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Dosud neznámý pachatel způsobil v Plzni požár, kvůli kterému došlo k výpadku proudu, který ohrozil činnost fakultní nemocnice!

  Fakultní nemocnice Bory lupa
  Fakultní nemocnice Bory se na přibližně hodinu ocitla úplně bez proudu! | fnplzen.cz

  Plzeňští policisté vyšetřují případ, kdy někdo, pravděpodobně svou nedbalostí, vážným způsobem ohrozil činnost Fakultní nemocnice Bory.  

  Svou nedbalostí způsobil výpadek proudu a škodu za statisíce!
   

   

  V prostoru takzvané Papírenské lávky došlo k zahoření plastových chráničů pod mostní konstrukcí. Poté došlo k prohoření izolace kabelů elektrického vedení, což vedlo ke zkratu. Fakultní nemocnice Bory, Dominikánská a Doudlevecká ulice a Štefánikovo náměstí tak bylo na přibližně hodinu bez elektriky. Vše přitom nasvědčuje tomu, že šlo o cizí zavinění.

   

  Naštěstí nedošlo vzhledem ke vzniklým komplikacím k žádným zraněním, nicméně odhadovaná škoda sahá až do řádu statisíců.

   

  Kriminalisté se nyní případem intenzivně zabývají, prošetřují veškeré okolnosti a snaží se zajistit všechny osoby, které by tomto případu mohly mít prsty. Ve věci je také zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...