Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TÝRAL SVÉ RODIČE

  Agresivní syn musel z domu!

  21.03.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Toho nejotřesnějšího chování vůči svým rodičům se dopustil pětatřicetiletý muž z Hodonínska. Své životadárce, se kterými navíc bydlel, dlouhodobě fyzicky i psychicky týral!

  pouta lupa
  Spratek, který dlouhou dobu týral své rodiče, půjde konečně za mříže! | ThinkStock

  Nezvedený syn navzdory svému věku stále bydlel u svých rodičů, kterým místo vděku oplácel brutálním týráním!  

  Brutálním způsobem týral lidi, kteří mu dali život a střechu nad hlavou!
   

   

  Rodičům vulgárně nadával, svého otce fyzicky napadal a navíc ještě tropil různé naschvály. Například přes zimu otevřel v domě všechna okna a rodičům zakazoval je zavřít. Nebo rodiče uprostřed noci budil pouštěním hlasité hudby. „V jednom případě fyzicky napadl svého otce, křičel na něj a pak jej ležícího kopal nohou do oblasti žeber a zad,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  V posledním případě to ale spratek přehnal na druhou! Po slovní potyčce s rodiči kopnul svého otce sedícího na židli do žeber, čímž mu způsobil hematom. Přitom po rodičích pořád křičel a dožadoval se po nich peněz na útratu.

   

  Policisté nyní případ zadokumentovali a vyvedeného synáčka vykázali ze společného obydlí. Navíc je obviněn z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což se v případě odsouzení může „nastěhovat“ do vězení až na osm let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...