Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TÝRAL SVÉ RODIČE

  Agresivní syn musel z domu!

  21.03.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Toho nejotřesnějšího chování vůči svým rodičům se dopustil pětatřicetiletý muž z Hodonínska. Své životadárce, se kterými navíc bydlel, dlouhodobě fyzicky i psychicky týral!

  pouta lupa
  Spratek, který dlouhou dobu týral své rodiče, půjde konečně za mříže! | ThinkStock

  Nezvedený syn navzdory svému věku stále bydlel u svých rodičů, kterým místo vděku oplácel brutálním týráním!  

  Brutálním způsobem týral lidi, kteří mu dali život a střechu nad hlavou!
   

   

  Rodičům vulgárně nadával, svého otce fyzicky napadal a navíc ještě tropil různé naschvály. Například přes zimu otevřel v domě všechna okna a rodičům zakazoval je zavřít. Nebo rodiče uprostřed noci budil pouštěním hlasité hudby. „V jednom případě fyzicky napadl svého otce, křičel na něj a pak jej ležícího kopal nohou do oblasti žeber a zad,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  V posledním případě to ale spratek přehnal na druhou! Po slovní potyčce s rodiči kopnul svého otce sedícího na židli do žeber, čímž mu způsobil hematom. Přitom po rodičích pořád křičel a dožadoval se po nich peněz na útratu.

   

  Policisté nyní případ zadokumentovali a vyvedeného synáčka vykázali ze společného obydlí. Navíc je obviněn z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což se v případě odsouzení může „nastěhovat“ do vězení až na osm let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...