Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRZÝ LUPIČ

  Ženu poranil nožem pro necelé tři tisíce!

  18.03.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Chebští kriminalisté pátrají po muži, který dost drsným způsobem v Mariánských Lázních oloupil ženu přímo v jejím bytě!

  Identikit lupa
  Kriminalisté sestavili lupičův identikit a intenzivně po něm pátrají. | Policie ČR

  Loupeže se dosud neznámý pachatel dopustil koncem února. Byl přitom tak drzý, že poškozenou ženu oloupil přímo u ní v bytě!  

  Ženu drsným způsobem přepadl přímo u ní v bytě, přitom jí nožem poranil ruku!
   

   

  Muž zabouchal na dveře a žena, která přišla otevřít, neměla nejmenší tušení, kdo to před jejím prahem stojí. Darebák využil jejího překvapení a rychle ji násilím natlačil do chodby bytu, kde od ženy vymáhal vydání peněz. Přitom na ni zaútočil nožem a způsobil jí tak zranění ruky. Nakonec z bytu odnesl asi 2 800 korun a utekl.

   

  Kriminalisté sestavili lupičův identikit a intenzivně po něm pátrají. „Jedná se o muže ve věku přibližně 40 let, vysokého cca 175 cm, silnější postavy, snědé pleti. Má kratší tmavé vlasy, česané dopředu, pravděpodobně nagelované. Byl silně cítit alkoholem. Na sobě měl volné tmavě modré džíny, tmavě modrou péřovou bundu, na rukou měl pracovní rukavice, ze shora byly tmavé, látkové, zespodu byly světlé, kožené,“ popsala pachatele policejní mluvčí Věra Hnátková.

   

  Policisté se také obrací s prosbou na širokou veřejnost. „Pokud osobu poznáváte, volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo svůj poznatek sdělte na nejbližším obvodním oddělení Policie ČR,“ dodala Hnátková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...