Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PODVOD S AUTY

  Za luxusní auta sice zaplatil, ale nikdy se jich nedočkal!

  18.03.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmatřicetiletý muž z Prostějova se stal obětí podvodníka ze Zlína. Ten prodal poškozenému dvě luxusní auta, ale nikdy mu je reálně nedodal!

  BMW 335i xDrive lupa
  Jako zálohu za dvě luxusní BMW inkasoval téměř dva miliony! | Internet

  Podvod se uskutečnil na přelomu let 2013 a 2014. Sedmatřicetiletý podvodník uzavřel s poškozeným coby zástupce dvou pražských společností ústní dohody o prodeji drahých aut.  

  Shrábl téměř dvoumilionovou zálohu a odmlčel se!
   

   

  V obou případech šlo o luxusní vozy značky BMW, za které podvodník inkasoval vysokou zálohu. „V prvním případě se dohodli na dodání a prodeji automobilu typu BMW 335i xDrive. Po dohodě zájemce zaplatil zálohu ve výši 16 426 euro. Ve druhém případě se dohodli na dodání a prodeji automobilu typu BMW 640d xDrive. V tomto případě byla zaplacena záloha 50 tisíc euro,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek.

   

  Sotva se ale na podvodníkově účtu objevily peníze, v přepočtu 1,8 milionu korun, jakoby se po něm zem slehla. Vozy, které byly předmětem obchodu, nedodal a navíc se pro poškozeného stal nekontaktním.

   

  Pakliže mu bude prokázána vina a bude odsouzen, může si obviněný muž zločin podvodu odpykat až osmi lety za mřížemi. Navíc oběma právnickým osobám, které zastupoval, hrozí zrušení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...