Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZPACKANÁ LOUPEŽ

  Pečlivě připravovaná loupež skončila totálním fiaskem!

  17.03.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Loupež jak vystřiženou z komediálního filmu mají na svědomí dva mladíci z Prahy. Ačkoliv si přepadení obchodu pečlivě připravili, odešli s nepořízenou!

  Lupiči lupa
  Policistům se podařilo dohledat kamerové záběry, které lupiče zachycují bez masek. | Policie ČR

  Zakuklení lupiči vtrhli do jednoho z obchodů v ulici Malá Štupartská ozbrojeni nožem a krátkou střelnou zbraní. Jejich plán šel ale záhy do kytek!  

  Z loupeže si odnesli akorát ostudu a hrozbu desetiletého vězení!
   

   

  Ve veřejné části obchodu totiž zrovna vůbec nikdo nebyl. I tak začali na prázdný obchod řvát „prachy, prachy, prachy!“ Odpověděla jim až po chvíli vyjukaná prodavačka ze skladu slovy „tady nikdo není, tady nikdo není…“ Přestože se ji lapkové ještě chvíli snažili „přemluvit“, aby přišla do prodejny a vydala jim peníze, museli nakonec odejít s prázdnou.

   

  To, že si ze svého přepadení nic neodnesli, je ale nezbavuje viny. Oba jsou podezřelí z trestného činu loupeže, za což jim hrozí až deset let v lochu. Policisté po lupičích intenzivně pátrají a už se jim podařilo najít kamerové záznamy, které mladíky zachycují ještě před loupeží a bez zamaskovaných obličejů. Záznamy také ukazují, že se na přepadení pečlivě připravovali. „V batohu a cestovní tašce si totiž přinesli k obchodu oblečení, do kterého se těsně před loupeží převlékli,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

   

  Přestože mají policisté k dispozici dostatek materiálů, stále se jim nepodařilo lapky vypátrat a chytit. Obrací se nyní s prosbou na širokou veřejnost. „Pokud lupiče poznáváte, znáte jejich totožnost, místo jejich pobytu či pohybu, předejte tyto informace kriminalistům prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal Hulan.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...