Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HAJLUJÍCÍ OŽRALA

  Opilý výtržník hajloval na policajty!

  17.03.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmatřicetiletý opilec v noci hulákal na celé kolo, když ho policisté vyzvali, aby se zklidnil, začal hajlovat a slovně na ně útočit!

  Vězení lupa
  Za výtržnosti a hajlování před policisty může jít až na tři roky do basy. | Archiv ČT

  Výtržník za Strakonicka poté, co kolem třetí hodiny ráno vylezl z uherskohradišťského pajzlu, dostal evidentně potřebu se o tom všem pochlubit formou hlasitého hulákání.  

  Na policajty si začal otvírat hubu a nakonec ještě začal hajlovat!
   

   

  Jeho počínání se pokusila domluvou zastavit policejní hlídka. Muž ale, místo aby se ztišil, naopak přidal na hlasitosti svého pokřikování, navíc dost nevybíravým způsobem policistům nadával. Vše pak završil tím, že začal hajlovat a otevřeně se hlásit k neonacistickému hnutí. To už hlídce došla trpělivost, opilého výtržníka zpacifikovala a převezla na stanici.

   

  Jelikož byl totálně na šrot a dechová zkouška naměřila více než dvě promile, byl zadržený neonacista převezen na záchytku, kde měl možnost do rána vystřízlivět.

   

  Jelikož se při svém večerním špacíru dopustil trestného činu projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka včetně výtržnictví, hrozí hajlujícímu grázlovi až tři roky ve vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...