Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRŤÁK

  Střet kamionu s osobákem skončil tragédií!

  15.03.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý řidič vyjel do protisměru přímo před jedoucí kamion! Nehoda skončila tragicky, řidič osobáku neměl šanci.

  Smrťák lupa
  Osobák neměl při čelní srážce s kamionem šanci! | Policie ČR

  Tragická nehoda se stala na silnici I/55 v úseku obchvatu Hodonína. Řidič osobáku jedoucí od Břeclavi vyjel na relativně rovném úseku do protisměru, což se mu stalo osudným.  

  Za posledních pár dní šlo už o třetí tragickou nehodu!
   

   

  V protisměru jel totiž zrovna v tu chvíli kamion a čelní srážce už se nedalo zabránit! Na místo okamžitě přijeli policisté i záchranáři. „K těžce zraněnému řidiči osobáku přiletěl i vrtulník, ale přes veškerou poskytnutou péči na následky zranění zemřel,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Řidiče náklaďáku odvezla sanitka do nemocnice, ale jeho stav by vážný být neměl.

   

  Policisté silnici uzavřeli a okolnosti nehody dále vyšetřují. Jelikož jde za několik posledních dnů o třetí tragickou nehodu, apelují policisté na řidiče, aby jezdili opatrně. „Jezděte opatrně, usedejte za volant odpočinutí, věnujte se řízení a předvídejte,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...