Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KÁMOŠ ZA VŠECHNY PRACHY

  Na zraněného kamaráda se vykašlal a utekl!

  07.03.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiadvacetiletý řidič se ukázal jako pěkná sketa! Když se vyboural, nechal v autě svého zraněného kamaráda na pospas osudu a sám utekl!

  Autonehoda lupa
  Řidič projel křižovatku přímo, vyjel ze silnice a napálil to do stromu! | Policie ČR

  Nehoda se stala na výjezdu z Hodonína, když chtěl řidič Felicie vyjet z ulice Velkomoravská na silnici I/55. Nejspíš ale jel moc rychle a nevěnoval se plně řízení.  

  Bylo snad důvodem řidičova útěku to, že se vyboural opilý?!
   

   

  Když totiž vjel do křižovatky, začal vší silou brzdit, ale i navzdory tomu projel křižovatku přímo, sjel autem z vozovky a napálil to přímo do vzrostlého stromu. Po nehodě vzal okamžitě nohy na ramena, a to i přesto, že jeho kamarád, který jel s ním, byl zraněn. Naštěstí šlo pouze o lehčí zranění. „Důvod jeho útěku není znám, nicméně jeho spolujezdec byl silně opilý a je tak možné, že ani řidič na tom nebyl jinak,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  Řidič se nakonec přišel sám udat na dopravní inspektorát, ale to až po takové době, kdy u něj nemohla dechová zkouška nic dokázat. „Policisté se událostí dále zabývají a zvažují možnou právní kvalifikaci,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...