Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NAVAL PRACHY A DĚLEJ

  S nožem v ruce vyloupil obchod!

  28.02.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Dopoledne v prodejně s poštovními službami v Loučce na Vsetínsku se změnilo v drama! Dovnitř vtrhl muž s nožem v ruce a dožadoval se vydání peněz!

  Lupič lupa
  S nožem v ruce vtrhl do prodejny, odkud si odnesl přes šedesát tisíc! | Shutterstock

  Lupič si počkal na příznivou chvíli, kdy se uvnitř prodejny nikdo nenacházel, pak vtrhl dovnitř a s nožem v ruce se slovy „Naval prachy a dělej!“ vyžadoval od pracovnice vydání peněz.  

  Vyděšená prodavačka vydala lupiči přes šedesát tisíc!
   

   

  Vyděšená žena muži v obavě o svůj život vydala téměř šedesát pět tisíc korun. Když lupič zmizel, okamžitě zalarmovala policii. Ta začala ihned po oznámení po muži intenzivně pátrat a policistům se podařilo zjistit popis pachatele. „Pachatelem je muž ve věku okolo třicet let, mluvící česky, štíhlé postavy a asi 180 centimetrů vysoký. Obličej měl maskovaný. Na sobě měl tmavou mikinu s kapucí a tmavé kalhoty,“ uvedl policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.

   

  Kroky lupiče po odchodu z prodejny směřovaly k hlavní silnici na tah mezi Valašským Meziříčím a Bystřicí pod Hostýnem. V pátrání policisté nadále pokračují a žádají případné svědky, aby jakékoli informace sdělili na lince 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...