Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Nenechte se okrást při cestě autem!

  Dálniční gangy v ČR řádí!

  10.08.2015 06:35 / krimi google+ twitter facebook

  Rumuni na silnici lupa
  Jeden ze zřejmě okradených si začal vyřizovat s Rumuny účty po svém | internet

  Velké nebezpečí hrozí řidičům v okolí dálnic, řádí tu extrémně nebezpečný gang zlodějů! Před grázly varuje i policie v řadě krajů - od Ústeckého, přes Jihočeský, až třeba po Jihomoravský. Všude tam řidiči dost často podivné skupinky zaznamenávají!

   

  Před časem se dokonce na internetu objevilo video, jak si jeden, hodně nařachaný chlápek, vyřizuje s podobnou skupinkou účty. Neváhal použít železnou tyč, nejspíš klíč na kole a mlátil kolem sebe hlava nehlava. Zda je video z Česka nebo ze zahraničí, není jasné. To, co se ale objevuje u českých silnic a dálnic, kdy tmavší cizinci okrádají lidi a nabízejí i zboží pod různou záminkou, je už hodně rozšířené.

   

  „Jde o skupinu Rumunů. Pod nějakou záminkou zastaví jiného šoféra, kterého pak okrade,“ konstatovala policejní mluvčí Šárka Poláčková. Nejčastěji žádají peníze nebo pomoc s tím, že jim došel benzin. Jako protihodnotu nabízejí šperky z „kočičího“ zlata, které vydávají za pravé zlato.

   

  Nebezpeční zloději se pohybují především v okolí hlavních tahů. Jejich oblíbeným místem jsou například cesty napojující se na dálnici D8 na Litoměřicku a Teplicku. Podle policie jezdí rumunští gangsteři v drahých autech značek Mercedes nebo Audi a lidé by jim vůbec neměli zastavovat, popřípadě co nejrychleji z místa odjet. „Lidem, kteří zlodějům zastaví, hrozí nejen okradení, ale i fyzická újma,“ dodala Poláčková.

   

  Pokud řidiči na zlodějskou partu z Rumunska narazí, měli by se vyhnout jakémukoliv kontaktu a co nejrychlejí oznámit pohyb podezřelých na linku 158.

  pop | bleskove.cz

  Témata: krimi, gang, dálnice, ČR
  Komentáře ke článku
  loading...