Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Děsivé memento!

  Trosky domu ze šílené Štědrodenní vraždy a sebevraždy jdou k zemi!

  18.01.2016 03:30 / krimi google+ twitter facebook

  Trosky domu, který v Českých Budějovicích na Štědrý den vyhodil do povětří jeho majitel Jiří M., který před tím zavraždil manželku a nevlastního syna, jdou k zemi. Specializovaná firma je na pokyn pozůstalých začala odklízet. Případ kriminalisté museli nakonec odložit, protože pachatel spáchal sebevraždu.

  Dům ČB výbuch lupa
  Rodinný dům, který byl zrekonstruovaný, vyhodil šílenec do povětří. Před tím ještě zavraždil manželk | archiv, Bleskově.cz

  Padesátiletý podivín v místní části Rožnov na Štědrý den ubodal a podřízl svou ženu a jejího malého syna. Po době pak rozlil benzín, který nalil i do garáže. Usedl pak do vozidla zaparkovaného v garáži, které jindy vždy stálo před domem, a škrtl zapalovačem. V domě explodovaly nádrže s benzínem i propanbutanové láhve. Plameny okamžitě zasáhly celý dům. Muž v garáži uhořel. 

  Specializovaná firma začala s odklízením trosek vybuchlého domu v Českých Budějovicích

   

  „Pitva potvrdila, že žena i nezletilé dítě, které hasiči při hašení objevili v domě, zemřeli násilnou smrtí. Pachatelem byl muž, který následně spáchal sebevraždu. Případ proto kriminalisté odloží, protože není koho stíhat,“ uvedl mluvčí jihočeské policie Jiří Matzner.

   

  Vše se nejspíš stalo proto, že žena se synem chtěla od manžela, s nímž žila asi pět let, odejít. On situaci neusnesl a uchýlil se k děsivému a zoufalému činu.!

   

  Rodina muže, které dům patří, zaplatila specializovanou firmu, aby zbytky domu strhla. Aby nepřipomínaly děsivou katastrofu, která se na Štědrý den po poledni v části Rožnov stala.  I tak ale zůstane místo na vždy mementem jedné z největších rodinných tragédií posledního desetiletí v krajském městě.

   

  Pozemek v lukrativní části Budějovic nejspíš příbuzní nabídnou časem k prodeji. Otázkou je, zda si takové místo někdo koupí.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...