Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POZNÁTE JE?

  Pořádně tučný úlovek! Zloděj ukradl z luxusního obchodu kožich za 160 tisíc!

  03.02.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Skutečně vydařenou krádež mají za sebou dva muži, kteří v luxusním obchodě v Praze odcizili kožich za 162 tisíc korun! Policisté po nich zatím marně pátrají!

  obchod lupa
  Muž se zeleným kulichem a jeho komplic v zadní části obchodu unikají spravedlnosti. | Policie ČR

  Dva muži si účelově vytipovali obchod v Železné ulici v Praze 1. Přišlo jim ideální, že v malém krámku pracuje pouze jedna prodavačka a že je butik zaměřený na velmi luxusní a drahé kousky oblečení. Do obchodu přišel každý zvlášť a snažili se navodit dojem, že se vůbec neznají. „Kamarády se stanou až ve chvíli samotné krádeže. Solidně vyhlížející muž v černé bundě se postaví tak, aby počínání spolupachatele nemohla prodavačka vidět,“ uvedl mluvčí policie Tomáš Hulan.

    

  Prodavačka dlouhou dobu nevěděla, že v obchodě došlo ke krádeži!
   

  Ve chvíli, kdy zakryje výhled, jde do akce jeho kolega. Sáhne po kožichu za víc než 160 tisíc a urychleně ho i s ramínkem schová do papírové tašky, kterou si s sebou přinesl. „Poté téměř kvapem provozovnu opustil,“ doplnil Hulan. Jeho souputník v obchodě ještě nějakou dobu zůstane a vybírá si oblečení. Při tom je v čilé komunikaci s prodavačkou, která v tu chvíli vůbec netuší, že byla okradena.

   

  Policisté nyní žádají svědky o pomoc. „Pokud poznáváte hledané muže, máte informace k jejich totožnosti, místu pobytu, nebo pohybu, předejte je prosím policistům prostřednictvím linky 158,“ vyzval Hulan.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...