Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŠOFÉŘI HO OBJÍŽDĚLI!

  Silničář málem vykrvácel v nabouraném sypači! Bezohlední řidiči mu nepomohli!

  03.02.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Hodiny plné bezmoci a strachu o život má za sebou řidič sypače, který v noci na Kolínsku sjel ze silnice a naboural do stromu! Ve voze zůstal zaklíněný, a proto si nedokázal sám zavolat pomoct! Projíždějící řidiči byli k muži naprosto lhostejní a žádný z nich nezastavil! Silničář málem vykrvácel!

  sypač lupa
  Sypač je po nehodě na odpis. | HZS Středočeského kraje

  Pracovník v nočních hodinách jezdil se sypačem po silnicích na Kolínsku, aby prosypal řidičům cestu. Chtěl zabránit, aby se další řidiči dostali do problémů, ale nakonec v něm uvízl sám. Okolo druhé hodiny ranní sjel se sypačem do příkopu u obce Hradešín a naboural do stromu. Ve vozu zůstal zaklíněný.

    

  Zraněný řidič ztratil velké množství krve!
   

  Při nárazu utrpěl zraněný a začal krvácet. Na pomoc projíždějících řidičů však musel zapomenout. Nikdo totiž nezastavil a nepomohl. Záchranáře kontaktoval až dispečer po šesté hodině ranní s tím, že se mu řidič sypače několik hodin neozval. Přes GPS zjistil jeho polohu a vše nahlásil. Přivolaná pomoc na místě skutečně havarované vozidlo našla.

   

  Hasiči museli muže z vozu vyprostit. „Utrpěl devastující zranění ruky, velkou ztrátu krve a byl podchlazený,“ uvedla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová. Pracovníka s těžkým zraněním transportoval vrtulník do nemocnice.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...