Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŠOFÉŘI HO OBJÍŽDĚLI!

  Silničář málem vykrvácel v nabouraném sypači! Bezohlední řidiči mu nepomohli!

  03.02.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Hodiny plné bezmoci a strachu o život má za sebou řidič sypače, který v noci na Kolínsku sjel ze silnice a naboural do stromu! Ve voze zůstal zaklíněný, a proto si nedokázal sám zavolat pomoct! Projíždějící řidiči byli k muži naprosto lhostejní a žádný z nich nezastavil! Silničář málem vykrvácel!

  sypač lupa
  Sypač je po nehodě na odpis. | HZS Středočeského kraje

  Pracovník v nočních hodinách jezdil se sypačem po silnicích na Kolínsku, aby prosypal řidičům cestu. Chtěl zabránit, aby se další řidiči dostali do problémů, ale nakonec v něm uvízl sám. Okolo druhé hodiny ranní sjel se sypačem do příkopu u obce Hradešín a naboural do stromu. Ve vozu zůstal zaklíněný.

    

  Zraněný řidič ztratil velké množství krve!
   

  Při nárazu utrpěl zraněný a začal krvácet. Na pomoc projíždějících řidičů však musel zapomenout. Nikdo totiž nezastavil a nepomohl. Záchranáře kontaktoval až dispečer po šesté hodině ranní s tím, že se mu řidič sypače několik hodin neozval. Přes GPS zjistil jeho polohu a vše nahlásil. Přivolaná pomoc na místě skutečně havarované vozidlo našla.

   

  Hasiči museli muže z vozu vyprostit. „Utrpěl devastující zranění ruky, velkou ztrátu krve a byl podchlazený,“ uvedla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová. Pracovníka s těžkým zraněním transportoval vrtulník do nemocnice.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...