Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHUDÁK TAXIKÁŘ

  Místo placení taxikáře zmlátil pěstmi!

  01.02.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Na tuhle šichtu taxikář z Vyškovska zřejmě jen tak nezapomene! Za jízdu dvou opilých mužů neinkasoval peníze, ale rány pěstí!

  taxi lupa
  Taxikáře dvakrát zmlátil a ještě po něm vyžadoval vydání auta! | Internet

  Značně podnapilí kamarádi si ve Vyškově objednali taxík, aby je zavezl do nedalekých Moravských Prus, kde měli ve své pijatice pokračovat.  

  Místo placení ho zmlátil a chtěl po něm auto!
   

   

  Jelikož byl ale tamní hostinec zavřený, domáhali se mladíci u taxikáře další cesty, tentokrát do Vážan. Když měl taxikář proti tomuto nápadu námitek, popadl jednoho z nich (23) vztek a uštědřil nebohému taxikáři ránu pěstí, čímž ho prakticky přinutil, aby jejich přání vyhověl.

   

  Když ale mělo ve Vážanech přijít na placení, drama pokračovalo. Agresivní mladík opět taxikáře pěstmi napadl a tentokrát po něm požadoval ještě vydání peněz a auta. Taxikáři se naštěstí podařilo i s klíči od auta utéct a přivolat policii.

   

  Policisté museli agresora zpacifikovat za použití donucovacích prostředků, následně oba dva mladíky zadrželi. Po vystřízlivění se agresor nestačil divit, jakou škodu zvládl natropit. Za vydírání a loupež proti němu už zahájila vyškovská kriminálka trestní stíhání.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...