Neděle 18. března 2018
svátek má Eduard, zítra Josef
  CHUDÁK TAXIKÁŘ

  Místo placení taxikáře zmlátil pěstmi!

  01.02.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Na tuhle šichtu taxikář z Vyškovska zřejmě jen tak nezapomene! Za jízdu dvou opilých mužů neinkasoval peníze, ale rány pěstí!

  taxi lupa
  Taxikáře dvakrát zmlátil a ještě po něm vyžadoval vydání auta! | Internet

  Značně podnapilí kamarádi si ve Vyškově objednali taxík, aby je zavezl do nedalekých Moravských Prus, kde měli ve své pijatice pokračovat.  

  Místo placení ho zmlátil a chtěl po něm auto!
   

   

  Jelikož byl ale tamní hostinec zavřený, domáhali se mladíci u taxikáře další cesty, tentokrát do Vážan. Když měl taxikář proti tomuto nápadu námitek, popadl jednoho z nich (23) vztek a uštědřil nebohému taxikáři ránu pěstí, čímž ho prakticky přinutil, aby jejich přání vyhověl.

   

  Když ale mělo ve Vážanech přijít na placení, drama pokračovalo. Agresivní mladík opět taxikáře pěstmi napadl a tentokrát po něm požadoval ještě vydání peněz a auta. Taxikáři se naštěstí podařilo i s klíči od auta utéct a přivolat policii.

   

  Policisté museli agresora zpacifikovat za použití donucovacích prostředků, následně oba dva mladíky zadrželi. Po vystřízlivění se agresor nestačil divit, jakou škodu zvládl natropit. Za vydírání a loupež proti němu už zahájila vyškovská kriminálka trestní stíhání.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...