Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZMIZEL I S PENĚZI!

  Ozbrojený lupič je stále na útěku! Přepadl hernu v Praze a slehla se po něm zem!

  27.01.2017 01:00 / krimi google+ twitter facebook

  Už téměř dva dny úspěšně uniká spravedlnosti mladý lupič, který v Praze přepadl se zbraní v ruce hernu a odnesl si desítky tisíc korun! Šokující přepadení sledovala i tříletá dcerka barmanky, která seděla na barové židličce v podniku! Matka ji naštěstí stihla před pachatelem zamknout na toaletě!

  muž lupa
  Pachatele zachytily bezpečnostní kamery. | Policie ČR

  Šokující přepadení se odehrálo ve středu před jedenáctou hodinou dopoledne v Krči. Mladík vstoupil do herny s kapucí na hlavě, přeskočil pult a začal mířit zbraní na barmanku. O kousek dál seděla teprve tříletá holčička, která byla s matkou v práci. Vyděšená žena nic neriskovala a lupiči ukázala, kde je tržba.

     

  Hledaný mladík je pravděpodobně asijského původu!
   

  Když pachatel vybíral peníze z trezoru, tak servírka oběhla pult, popadla dcerku a běžela ji zamknout na toaletu. Když to pachatel zaregistroval, vydal se za nimi a matku přinutil, aby se s ním vrátila a ukázala mu, kde jsou další peníze. Lupič se zmocnil desítek tisíc korun. Žena zvládla vyběhnout ven a kontaktovat strážníky, kteří povolali posily. Před příjezdem zásahovky muž utekl. 

   

  Zásahová jednotka následně vtrhla dovnitř a dívenku z toalety vysvobodila. Pachatele se dosud nepodařilo vypátrat, přestože ve vzduchu kroužil vrtulník, na místě byla desítka policistů a dorazil i speciálně vycvičený pes. Podle policistů je hledaný zhruba dvacetiletý mladík zřejmě asijského původu, který je asi 175 cm vysoký, má štíhlou postavu a hubený obličej s výrazným akné.    

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...