Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMIZEL I S PENĚZI!

  Ozbrojený lupič je stále na útěku! Přepadl hernu v Praze a slehla se po něm zem!

  27.01.2017 01:00 / krimi google+ twitter facebook

  Už téměř dva dny úspěšně uniká spravedlnosti mladý lupič, který v Praze přepadl se zbraní v ruce hernu a odnesl si desítky tisíc korun! Šokující přepadení sledovala i tříletá dcerka barmanky, která seděla na barové židličce v podniku! Matka ji naštěstí stihla před pachatelem zamknout na toaletě!

  muž lupa
  Pachatele zachytily bezpečnostní kamery. | Policie ČR

  Šokující přepadení se odehrálo ve středu před jedenáctou hodinou dopoledne v Krči. Mladík vstoupil do herny s kapucí na hlavě, přeskočil pult a začal mířit zbraní na barmanku. O kousek dál seděla teprve tříletá holčička, která byla s matkou v práci. Vyděšená žena nic neriskovala a lupiči ukázala, kde je tržba.

     

  Hledaný mladík je pravděpodobně asijského původu!
   

  Když pachatel vybíral peníze z trezoru, tak servírka oběhla pult, popadla dcerku a běžela ji zamknout na toaletu. Když to pachatel zaregistroval, vydal se za nimi a matku přinutil, aby se s ním vrátila a ukázala mu, kde jsou další peníze. Lupič se zmocnil desítek tisíc korun. Žena zvládla vyběhnout ven a kontaktovat strážníky, kteří povolali posily. Před příjezdem zásahovky muž utekl. 

   

  Zásahová jednotka následně vtrhla dovnitř a dívenku z toalety vysvobodila. Pachatele se dosud nepodařilo vypátrat, přestože ve vzduchu kroužil vrtulník, na místě byla desítka policistů a dorazil i speciálně vycvičený pes. Podle policistů je hledaný zhruba dvacetiletý mladík zřejmě asijského původu, který je asi 175 cm vysoký, má štíhlou postavu a hubený obličej s výrazným akné.    

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...