Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRT NA SJEZDOVCE!

  Školačka vyletěla ze sjezdovky a napálila do stromu! V nemocnici zemřela!

  23.01.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Ve velmi vážném stavu skončila v nemocnici jedenáctiletá dívka, která na sjezdovce v areálu Dolní Morava na Orlickoústecku vylétla z trati a vrazila do stromu! Prudkým nárazem si poranila převážně končetiny, trup a hlavu! V nemocnici o několik hodin později zemřela!

  svah lupa
  Dívka vjela do lesa a narazila do stromu. | Thinkstock

  Dívka lyžovala na svahu o víkendu v dopoledních hodinách. Při jednom ze sjezdů však nečekaně vyjela ve velké rychlosti z trati a zamířila do lesa mezi vzrostlé stromy. O pár sekund později do jednoho narazila a skončila ležet nehybně na sněhu. Dívka byla v bezvědomí. Svědci události jí okamžitě přispěchali na pomoc.

    

  Lékaři již dívku v nemocnici nedokázali zachránit!
   

  Lidé zahájili resuscitaci a povolali na místo pomoc. O chvíli později byli na místě záchranáři, naložili dívku na saně a sjížděli s ní na konec sjezdové trati. Přivolaný vrtulník přistál na nedalekém parkovišti a po naložení dívky vzlétl.  „Posádce vrtulníku se podařilo během transportu obnovit srdeční aktivitu,“ uvedl Ivo Novák, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje.

   

  Školačka skončila s velmi vážným poraněním končetin, trupu i hlavy v nemocnici na traumacentru. O několik hodin později však přišla smutná zpráva. Školačka zraněním podlehla v nemocnici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...