Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMRT NA SJEZDOVCE!

  Školačka vyletěla ze sjezdovky a napálila do stromu! V nemocnici zemřela!

  23.01.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Ve velmi vážném stavu skončila v nemocnici jedenáctiletá dívka, která na sjezdovce v areálu Dolní Morava na Orlickoústecku vylétla z trati a vrazila do stromu! Prudkým nárazem si poranila převážně končetiny, trup a hlavu! V nemocnici o několik hodin později zemřela!

  svah lupa
  Dívka vjela do lesa a narazila do stromu. | Thinkstock

  Dívka lyžovala na svahu o víkendu v dopoledních hodinách. Při jednom ze sjezdů však nečekaně vyjela ve velké rychlosti z trati a zamířila do lesa mezi vzrostlé stromy. O pár sekund později do jednoho narazila a skončila ležet nehybně na sněhu. Dívka byla v bezvědomí. Svědci události jí okamžitě přispěchali na pomoc.

    

  Lékaři již dívku v nemocnici nedokázali zachránit!
   

  Lidé zahájili resuscitaci a povolali na místo pomoc. O chvíli později byli na místě záchranáři, naložili dívku na saně a sjížděli s ní na konec sjezdové trati. Přivolaný vrtulník přistál na nedalekém parkovišti a po naložení dívky vzlétl.  „Posádce vrtulníku se podařilo během transportu obnovit srdeční aktivitu,“ uvedl Ivo Novák, mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje.

   

  Školačka skončila s velmi vážným poraněním končetin, trupu i hlavy v nemocnici na traumacentru. O několik hodin později však přišla smutná zpráva. Školačka zraněním podlehla v nemocnici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...