Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEPOMOHLA ANI RESUSCITACE!

  Hasičskému vozu vběhl pod kola chodec! Drsnou srážku nepřežil!

  20.01.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Smrtí chodce skončila vážná nehoda na jedné z nejrušnějších křižovatek v Plzni! Muž vběhl přímo pod kola hasičskému vozu, jehož posádka zrovna jela k zásahu! I přes dlouhé oživovací pokusy nakonec muž zranění podlehl!

  Hasiči lupa
  Hasiči zrovna mířili k záchraně člověka, když jim pod auto vběhl chodec. | Shutterstock

  Když hasiči dostali hlášení o zaklíněném muži, kterého na rampu přirazilo nákladní auto, okamžitě nasedli do vozu a vyjeli mu na pomoc. Při výjezdu ze stanice zapnuli světelnou i zvukovou signalizaci. Než stihli projet jednu z nejrušnějších křižovatek v Plzni, stalo se něco nečekaného. Do cesty jim na Klatovské ulici vběhl pod auto chodec. Řidič už nemohl nárazu zabránit a následovala drsná srážka s několikatunovým monstrem. 

    

  Chodec pravděpodobně přebíhal silnici mimo přechod!
   

  Hasiči se po zastavení okamžitě rozběhli ke zraněnému muži a zahájili resuscitaci. Jejich snaha o záchranu života však byla marná. Muž po několika minutách na vážné zranění zemřel. Na místo následně dorazili i policisté, kteří případ vyšetřují. Podle prvotních zjištění přebíhal chodec silnici mimo přechod.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...