Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Hrozná smrt!

  Zavraždil migrant mladou dívku? Lidé jsou v šoku

  15.01.2016 16:34 / krimi google+ twitter facebook

  Šílení strachy jsou Italové, kde se stala vražda mladé Američanky (35). Úřady a policie podezírají senegalského migranta. Mrtvou ženu našel doma ve Florencii její přítel Federico. Ze začátku byl děsivý případ zahalen rouškou tajemství, postupně se vynořují hrozivé detaily. Navíc její mrtvé tělo hlídal vyděšený psík!

  Ashley Olsen lupa
  Ashley Olsen našli znásilněnou a zavražděnou v italské Florencii | facebook,instagram

  Američanku Ashley Olsen někdo znásilnil a pak zabil! Policisté po nějaké době dopadli 27letého senegalského migranta Cheika Diawa, který přijel do země nelegálně. Prokurátor  uvedl, že existují skutečné důkazy, které ukazují právě na jeho vinu.

   

  Na zmizení přítelkyně, nebo spíše kamarádky poukázal ženin přítel, který o ní neslyšel tři dny. Když policisté do domu vnikli, našli ji mrtvou. U jejího těla seděl vyděšený psík a hlídal ji. 

   

  „Pitva ukázala, že ženu někdo uškrtil USB kabelem. Měla na dvou místech zlomenou lebku,“ uvedl prokurátor. 

  Italská Florencie je zděšená hrozným činem, kdy tu měl migrant zavraždit mladou ženu!

   

  Forenzní analytici našli na místě činu cigaretu a použitý kondom, na kterém byla DNA podezřelého Cheika Diawa. 

   

  Podle očitých svědků v osudný den žena odcházela se Senegalcem z diskotéky, nechvalně známého klubu neřesti, kde se dá najít od alkoholu, přes drogy až po sex! Někteří tvrdí, že dokonce viděli, jak Ashley vchází s mužem do jejího domu. Na to má policie také důkaz v podobně kamerového záznamu. Pokud soud shledá podezřelého vinným, hrozí mu nejméně patnáct let vězení, protože šlo o sexuálně motivovaný čin.

   

  Italové jsou zděšení, když vidí, že cizí státní příslušníci, kteří se do země dostali nelegálně, mohou udělat něco tak odporného.

  nely | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...