Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HOTELOVÍ ZLODĚJI

  Okradli v hotelu spící Japonce!

  15.01.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Japonci si výlet v Praze představovali rozhodně jinak! Když spali v hotelu, zloději jim sebrali úplně vše, kromě pyžam, co měli na sobě!

  Zloději lupa
  Zloději v hotelu nejspíše nebyli poprvé. | Policie ČR

  Dvojice pachatelů sebrala úplně vše! Mobily, šperky, hotovost i platební karty, ale taky kufry s veškerým oblečením! Poškození odhadli škodu na bezmála půl milionu korun.  

  Ukradli jim úplně vše, i oblečení! Škoda činí půl milionu!
   

   

  Zloděje naštěstí zachytilo hned několik kamer, ze kterých si kriminalisté zajistili záznam. „Detektivové se důvodně domnívají, že pachatelé hotel ,nenavštívili´ poprvé, neboť například málokdo ví, že se jedná o ubytovací zařízení bez recepce,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

   

  Přestože ke krádeži došlo již koncem prosince, pachatele se stále nepodařilo vypátrat. Policie se nyní obrací s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. „Pokud znáte totožnost osob ze záběrů kamer, nebo jejich místo pobytu, pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal Hulan.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...