Sobota 17. března 2018
svátek má Vlastimil, zítra Eduard
  ODPORNÝ GRÁZL

  Lidská hyena! Na ulici okradl nemocnou ženu v bezvědomí!

  12.01.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesný případ řeší brněnští policisté. Neznámý zloděj se neštítil okrást bezbrannou nemocnou ženu, která na ulici upadla do bezvědomí!

  158 lupa
  Neznámý zloděj okradl v Brně ženu v bezvědomí. Policie hledá svědky. | Policejnidenik

  Nemocnou ženu musí doprovázet asistenční pes, který ji varuje před kolapsovými stavy. Když ho ve Strnadově ulici v brněnských Židenicích venčila, ještě před návratem domů omdlela. Tohoto okamžiku využil neznámý grázl a ženu, které šlo o život, sprostě okradl!  

  Nemocná žena na ulici bojovala o život a neznámý zloděj ji zatím okradl!

   

  "Asi za půl hodiny si bezvládného ležícího těla všimla mladá žena. Neváhala a za telefonické asistence záchranné služby se jí společně s další kolemjdoucí podařilo ženu oživit. Když se poškozená probrala, zjistila, že jí někdo odcizil černou tašku, jejíž popruh měla omotaný kolem těla," upřesnil policejní mluvčí Pavel Šváb.

   

  Žena s taškou přišla o tablet Samsung, externí disk, peněženku a písemnosti do školy. Policisté nyní prosí veřejnost o pomoc při pátrání po bezpáteřním zloději. "Žádáme svědky, kteří si 10. ledna ráno mezi pátou a šestou hodinou v okolí brněnské Strnadovy ulice něčeho podezřelého všimli, ať to ohlásí na lince 158," dodal Šváb.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...