Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ODPORNÝ GRÁZL

  Lidská hyena! Na ulici okradl nemocnou ženu v bezvědomí!

  12.01.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesný případ řeší brněnští policisté. Neznámý zloděj se neštítil okrást bezbrannou nemocnou ženu, která na ulici upadla do bezvědomí!

  158 lupa
  Neznámý zloděj okradl v Brně ženu v bezvědomí. Policie hledá svědky. | Policejnidenik

  Nemocnou ženu musí doprovázet asistenční pes, který ji varuje před kolapsovými stavy. Když ho ve Strnadově ulici v brněnských Židenicích venčila, ještě před návratem domů omdlela. Tohoto okamžiku využil neznámý grázl a ženu, které šlo o život, sprostě okradl!  

  Nemocná žena na ulici bojovala o život a neznámý zloděj ji zatím okradl!

   

  "Asi za půl hodiny si bezvládného ležícího těla všimla mladá žena. Neváhala a za telefonické asistence záchranné služby se jí společně s další kolemjdoucí podařilo ženu oživit. Když se poškozená probrala, zjistila, že jí někdo odcizil černou tašku, jejíž popruh měla omotaný kolem těla," upřesnil policejní mluvčí Pavel Šváb.

   

  Žena s taškou přišla o tablet Samsung, externí disk, peněženku a písemnosti do školy. Policisté nyní prosí veřejnost o pomoc při pátrání po bezpáteřním zloději. "Žádáme svědky, kteří si 10. ledna ráno mezi pátou a šestou hodinou v okolí brněnské Strnadovy ulice něčeho podezřelého všimli, ať to ohlásí na lince 158," dodal Šváb.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...