Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRSNÝ ÚTOK

  Šílenec v nemocnici vyhrožoval dvojici mačetou!

  10.01.2017 14:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pořádné drama zažila v mostecké nemocnici dvojice, které mačetou vyhrožoval neznámý šílenec! Nebezpečný útočník je už ve vazbě!

  pouta lupa
  cizinec | Thinkstock

  Muž a žena stáli před budovou jednoho oddělení v areálu mostecké nemocnice, když k nim přistoupil neznámý chlap a chtěl po nich drobné peníze a cigarety. Se zamítavou odpovědí se rozhodně nespokojil!  

  Lupič požadoval po muži a ženě cigaretu a pár drobných. Když ho odmítli, vyhrožoval jim mačetou!
   

   

  "Když mu odmítli peníze i cigarety dát, odešel, ale za chvíli byl zpět. Rozepnul si bundu a rukou povytáhl dřevěnou rukojeť předmětu v celkové délce 33 cm s tím, že má mačetu, čímž v poškozených vzbudil obavu o jejich zdraví a život. Pak znovu odešel a opět se vrátil a ve výhrůžkách pokračoval," popsala událost policejní mluvčí Ludmila Světláková.

   

  Žena, která zrovna kouřila, mu z obavy o život rozkouřenou cigaretu raději dala. Když násilník zmizel, přivolala policii. Ta lupiče ještě v nemocnici zadržela a grázl putoval do policejní cely. "Byl opilý. Soudce později akceptoval náš návrh na vzetí třicetiletého muže z Litvínova do vazby. Teď čelí obvinění ze zvlášť závažného zločinu loupeže," dodala Světláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...