Neděle 22. dubna 2018
svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SMRTELNÉ NEHODY

  Nehody si od začátku roku jen na jihu Čech vyžádaly už tři lidské životy!

  09.01.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Už tři lidské životy si od začátku roku vyžádaly smrtelné dopravní nehody jen v Jihočeském kraji. Znamená to poměrně děsivou bilanci v druhém největším kraji v republice.

  Autonehoda lupa
  Byl zázrak, že strašnou nehodu vůbec někdo přežil! | Policie ČR

  Tragické nehody se staly na Písecku a Českokrumlovsku. První na hlavním tahu z Písku na Plzeň a Prahu, kde zemřely v osobním vozidle dvě ženy. Původně kolozi předcházela menší nehoda osobního auta s náklaďákem. Při této nehodě se nikomu nic nestalo, jen zúčastnění zastavili, aby nehodu nějak vyřešili.  

  Passat se čtyřmi ženami to napálil do stojícího náklaďáku, další řidič naboural do stromu!
   

   

  V tom ale do stojícího náklaďáku napálil zezadu VW Passat se čtyřmi ženami! Tato nehoda už bohužel byla, na rozdíl od té první, tragická. „Dvě ženy utrpěly zranění neslučitelná se životem a řidička s další spolujezdkyní byly se zraněními převezeny do nemocnic,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

   

  Další tragická událost se stala jen o den později, kdy na Českokrumlovsku u Větřní zahynul řidič Hondy. Vyjel na zledovatělé silnici z jízdní dráhy a narazil do stromu. Záchranáři mu už nemohli pomoci. Okolnosti nehody a její přesnou příčinu nyní vyšetřují písečtí kriminalisté.

   

  Jihočeský kraj patří přitom k regionům s největším počtem nehod, včetně těch smrtelných. Jen za loňský rok tu na silnicích životem zaplatilo na pět desítek řidičů, spolujezdců či chodců! 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...