Úterý 20. února 2018
svátek má Oldřich, zítra Lenka
  SMRTELNÉ NEHODY

  Nehody si od začátku roku jen na jihu Čech vyžádaly už tři lidské životy!

  09.01.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Už tři lidské životy si od začátku roku vyžádaly smrtelné dopravní nehody jen v Jihočeském kraji. Znamená to poměrně děsivou bilanci v druhém největším kraji v republice.

  Autonehoda lupa
  Byl zázrak, že strašnou nehodu vůbec někdo přežil! | Policie ČR

  Tragické nehody se staly na Písecku a Českokrumlovsku. První na hlavním tahu z Písku na Plzeň a Prahu, kde zemřely v osobním vozidle dvě ženy. Původně kolozi předcházela menší nehoda osobního auta s náklaďákem. Při této nehodě se nikomu nic nestalo, jen zúčastnění zastavili, aby nehodu nějak vyřešili.  

  Passat se čtyřmi ženami to napálil do stojícího náklaďáku, další řidič naboural do stromu!
   

   

  V tom ale do stojícího náklaďáku napálil zezadu VW Passat se čtyřmi ženami! Tato nehoda už bohužel byla, na rozdíl od té první, tragická. „Dvě ženy utrpěly zranění neslučitelná se životem a řidička s další spolujezdkyní byly se zraněními převezeny do nemocnic,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

   

  Další tragická událost se stala jen o den později, kdy na Českokrumlovsku u Větřní zahynul řidič Hondy. Vyjel na zledovatělé silnici z jízdní dráhy a narazil do stromu. Záchranáři mu už nemohli pomoci. Okolnosti nehody a její přesnou příčinu nyní vyšetřují písečtí kriminalisté.

   

  Jihočeský kraj patří přitom k regionům s největším počtem nehod, včetně těch smrtelných. Jen za loňský rok tu na silnicích životem zaplatilo na pět desítek řidičů, spolujezdců či chodců! 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...