Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRT NA RYBNÍKU

  Pod muži se na rybníku prolomil led. Jeden z nich v ledové vodě našel smrt!

  08.01.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Obrovská tragédie se stala v Hradištku na Praze západ. Pod dvěma mladými muži se na rybníku propadl led. Třetí muž se je pokoušel ze všech sil zachránit, ale z vody se mu podařilo vytáhnout jen jednoho. Druhý ve vodě zemřel a ven ho vytáhli až hasiči.

  smrt na rybníku lupa
  Život vyhasnul na Pivovarském rybníku, kdy se pod mladíky propadl led, jeden z nich zahynul. | Shutterstock

  Neštěstí se stalo na Pivovarském rybníku, na který se tři kamarádi vydali uprostřed noci. Led ale nebyl dostatečně silný a dva muži se propadli do ledové vody. Třetí kamarád, který se v místě nacházel, se pokusil muže zachránit. Oba ale vytáhnout nezvládl!  

  Led praskl pod mladíky, jeden z nich zahynul!
   

  Na břeh se mu podařilo vytáhnout pouze jednoho z kamarádů. Led mu začal praskat pod nohama a hrozilo, že sám skončí pod ledem. Druhého muže tak vytáhli až přivolaní hasiči. Na místě zasahovali i záchranáři a kriminalisté. Záchranáři se muže pokusilil resuscitovat, ale bylo již pozdě. Lékař u devětadvacetiletého muže konstatoval smrt. Druhého muže převezli do nemocnice. Podle dostupných informací byli muž opilí. Případem se zabývají kriminalisté.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...