Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  V KRVI MĚL ALKOHOL!

  Zuřivec chtěl policistům vyříznout srdce a hodit je prasatům! Skončil v cele!

  06.01.2017 07:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pořádně krušné ráno má za sebou zaměstnankyně ostrahy finančního úřadu v Brně, na kterou se bezdůvodně vrhl agresivní muž! Do obličeje jí zasadil několik tvrdých ran pěstí a pak jí rozflákal brýle! Zasahujícím policistům dokonce vyhrožoval, že jim vyřízne srdce!

  police lupa
  Muž skončil v policejní cele. | Shutterstock

  Opilý agresor v časných ranních hodinách vkročil do budovy finančního úřadu a rozpoutal peklo. Na mušku si vzal padesátiletou ženu, která tam pracuje jako ostraha. „Bezdůvodně ji fyzicky napadl, opakovaně ji mlátil pěstí do obličeje a rozbil jí brýle,“ uvedla mluvčí brněnské policie Andrea Cejnková.

    

  Policisté agresora dopadli nedaleko od finančního úřadu!
   

  Otřesená strážná zvládla neprodleně po útoku zavolat na policejní linku a vše nahlásit. Strážci zákona byli na místě do několika minut a okamžitě rozjeli pátrání po agresivním pachateli. „Kolegům se muže podařilo zadržet nedaleko úřadu. Choval se velmi vulgárně a arogantně. Na opakované výzvy k prokázání totožnosti nereagoval,“ uvedla mluvčí.

   

  Policistům v jednu chvíli dokonce vyhrožoval smrtí. Pořvával na ně, že jim vyřízne srdce z těla a hodí prasatům. „Situace se vyhrotila natolik, že hlídka musela použít donucovací prostředky. Následně se ukázalo, že agresorovi koluje v těle alkohol,“ doplnila Cejnková. Muž skončil v policejní cele.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...