Pátek 27. dubna 2018
svátek má Jaroslav, zítra Vlastislav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOPADLI HO!

  Děsivá směna! Zakuklenec se sekerou přepadl benzinku!

  06.01.2017 00:29 / krimi google+ twitter facebook

  Hororovou směnu v práci má za sebou pracovnice benzinky na Zlínsku, kam zamířil lupič se sekerou v ruce! Vyděšená žena mu bez váhání vydala veškerou hotovost! Pachatel se však z uloupených sedmi tisíc dlouho neradoval! O chvíli později už seděl za katrem!

  sekera lupa
  Policisté našli sekeru odhozenou v kontejneru. | Policie ČR

  Venku už padla tma, když se mladík s kapucí na hlavě přiřítil na benzinku v Napajedlech. Neohroženě vstoupil dovnitř a nad hlavu výhružně zvedl sekeru, kterou prodavačce okamžitě pohrozil. Žena neriskovala, otevřela pokladnu a požadované bankovky mladíkovi předala. Už v průběhu přepadení však poznala, kdo za činem stojí. I přes veškeré maskování totiž pachatele poznala.

    

  Mladíkovi nyní hrozí až deset let ve vězení!
   

  Mladík si z čerpací stanice odnesl okolo sedmi tisíc korun. Pracovnice vše následně nahlásila na policii a kriminalisté byli na místě za několik minut. „Krátce po činu byl lupič zadržen i s penězi. Policisté našli i sekeru, kterou mladík při útěku zahodil do nedalekého kontejneru,“ uvedla mluvčí zlínské policie Lucie Javoříková.

   

  Policisté u zadrženého provedli dechovou zkoušku. „Ukázalo se, že byl při činu posilněn alkoholem. Kolegové mu naměřili téměř dvě promile,“ uvedla mluvčí. Mladík se k loupeži odhodlal, protože potřeboval peníze na hrací automaty. Nyní si je dlouho nezahraje. Hrozí mu totiž až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...