Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  DOPADLI HO!

  Děsivá směna! Zakuklenec se sekerou přepadl benzinku!

  06.01.2017 00:29 / krimi google+ twitter facebook

  Hororovou směnu v práci má za sebou pracovnice benzinky na Zlínsku, kam zamířil lupič se sekerou v ruce! Vyděšená žena mu bez váhání vydala veškerou hotovost! Pachatel se však z uloupených sedmi tisíc dlouho neradoval! O chvíli později už seděl za katrem!

  sekera lupa
  Policisté našli sekeru odhozenou v kontejneru. | Policie ČR

  Venku už padla tma, když se mladík s kapucí na hlavě přiřítil na benzinku v Napajedlech. Neohroženě vstoupil dovnitř a nad hlavu výhružně zvedl sekeru, kterou prodavačce okamžitě pohrozil. Žena neriskovala, otevřela pokladnu a požadované bankovky mladíkovi předala. Už v průběhu přepadení však poznala, kdo za činem stojí. I přes veškeré maskování totiž pachatele poznala.

    

  Mladíkovi nyní hrozí až deset let ve vězení!
   

  Mladík si z čerpací stanice odnesl okolo sedmi tisíc korun. Pracovnice vše následně nahlásila na policii a kriminalisté byli na místě za několik minut. „Krátce po činu byl lupič zadržen i s penězi. Policisté našli i sekeru, kterou mladík při útěku zahodil do nedalekého kontejneru,“ uvedla mluvčí zlínské policie Lucie Javoříková.

   

  Policisté u zadrženého provedli dechovou zkoušku. „Ukázalo se, že byl při činu posilněn alkoholem. Kolegové mu naměřili téměř dvě promile,“ uvedla mluvčí. Mladík se k loupeži odhodlal, protože potřeboval peníze na hrací automaty. Nyní si je dlouho nezahraje. Hrozí mu totiž až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...