Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  KRÁDEŽ PSA

  Krádež Terezky bude mít nečekanou dohru!

  04.01.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Krádež yorkšírky Terezky z prosince minulého roku se dostane před soud! Znalecký posudek určil cenu psa na 10 tisíc, a tak se zlodějka (44) bude zpovídat z krádeže!

  Yorkšír lupa
  Krádež fenky Terezky se dostane až před soud! | Policie ČR

  Zlodějka se fenky zmocnila ve chvíli, kdy ji její čtyřiasedmdesátiletá majitelka uvázala před obchodem v Hanychovské ulici v Liberci.  

  Prý měla pocit, že pejska někdo vyhodil! Větší blábol snad vymyslet ani nemohla.
   

   

  Bezradná majitelka se po marném hledání na vlastní pěst vrátila zpět do obchodu, kde sice nikdo nic neviděl, ale majitel jí ochotně vyhledal kamerový záznam, na kterém bylo vidět, jak zlodějka Terezku odvazuje a rychle nastupuje do tramvaje. Ještě téhož dne se policistům povedlo ženu vypátrat a přivést Terezku zpět domů.

   

  Policisté si také nechali vypracovat znalecký posudek na vyčíslení způsobené škody pro trestní řízení. Ten je nyní již hotov a vyjádřil prodejní cenu psa na 10 tisíc korun. „Pro ženu z Liberce, která si yorkšírku odnesla domů, to znamená, že se bude zodpovídat z přečinu krádeže,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

   

  Žena se snažila hájit tím, že psa zachraňovala, protože měla pocit, že ho někdo vyhodil na ulici. S tímhle argumentem ale před soudem rozhodně neuspěje, protože bylo na první pohled jasné, že je pejsek dobře opečovávaný a měl na sobě luxusní svetřík.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...