Pátek 22. června 2018
svátek má Pavla, zítra Zdeňka

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHTĚL PODVÉST STAŘENKU

  Taxikář doslova na poslední chvíli zachránil stařence úspory!

  04.01.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Neznámý muž málem lží vylákal z šestaosmdesátileté stařenky ze Zlína skoro čtyřicet tisíc! Na poslední chvíli ji před podvodem zachránil taxikář!

  Důchodci peníze lupa
  Důvěřivá babička málem poslala 40 tisíc podvodníkovi! | Archiv

  Podvodník se stařence v telefonu představil jako její vnuk a žádal po ní 330 tisíc! Babičce se sice zdálo divné, že má jiný hlas, ale muž se vymluvil na nachlazení.  

  Lží se chtěl obohatit na důvěřivé stařence! Jeho plány mu zhatil taxikář!
   

   

  Když se mu omluvila, že tolik peněz u sebe nemá, oprskle ji poslal, ať si hotovost přepočítá. „Když znovu zavolal, sdělila mu, že má doma 37 tisíc korun. Muž jí tedy řekl, ať jde na poštu a peníze mu pošle na jeho jméno,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Aby se z peněz mohl radovat co nejdříve, poslal pro stařenku taxík.

   

  Tím ale babičku paradoxně zachránil. Ta se totiž taxikáři svěřila, kam a z jakého důvodu jede. Tomu se celý příběh zdál podezřelý, a tak vzal věci do vlastních rukou a ověřil, že jde skutečně o podvod.

   

  Případ vyšetřují kriminalisté a podvodníkovi hrozí až pět let za mřížemi. Policie závěrem apeluje na seniory, aby byli obzvláště opatrní, žádá-li po nich někdo peníze.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...