Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BĚSNIL V OPILOSTI

  Cizinec se opil ze slivovice a pak polonahý zmlátil policajta!

  01.01.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pivo a slivovice změnila šestadvacetiletého cizince k nepoznání! Začal běsnit a nakonec mlátil policistu tak, že skončil v nemocnici!

  Alkohol lupa
  Po pivu a slivovici měl zatmění, při kterém vyváděl hrozné věci. | Shutterstock

  Drama se odehrálo během rodinné návštěvy mezi svátky u Napajedel na Zlínsku. Vše vypadalo jako naprosto běžná návštěva, až při odchodu na mladého muže dopadla tíha požitého alkoholu.  

  Zničeho nic mu v hlavě něco přeplo a začal řádit jak nepříčetný!
   

   

  Poklidná návštěva se v tu ránu změnila v chaos! „Do té doby klidný šestadvacetiletý cizinec najednou začal běsnit, svlékl se do spodního prádla, padal na zem, bouchal pěstmi i hlavou do zaparkovaných aut a fyzicky napadal otce své přítelkyně, který se ho snažil zklidnit,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

   

  Jelikož se nikomu z přítomných nepovedlo opilého agresora zpacifikovat, bylo nutné přivolat na pomoc policii. Policista, který se nahého výtržníka pokusil znehybnit, to ale pěkně schytal. Agresor ho zmlátil natolik, že musel být záchranáři převezen do nemocnice!

   

  Nakonec musely na místo dorazit ještě posily, které už výtečníka zadržely a převezly do cely. Když se ráno cizinec probral, nic ze svého běsnění si nepamatoval.

   

  Policisté si ale k jeho smůle pamatují vše, a tak je nyní obviněn z trestných činů násilí proti úřední osobě a výtržnictví, za což mu hrozí až čtyři roky ve vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...