Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZEMŘELA NA MÍSTĚ!

  Smutné Vánoce! Ledovka stála život šoférku na Rakovnicku!

  23.12.2016 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Silnice mezi Řevničovem na Rakovnicku a Mšecí se vlivem nízkých teplot změnila doslova v kluziště! Pětašedesátiletá řidička na zledovatělé cestě nezvládla řízení, vjela do protisměru a nabourala do dodávky! Na místě zemřela!

  Nehoda lupa
  Žena na zledovatělé silnici nezvládla řízení. | Thinkstock

  Řidička začala s vozem zápasit ve chvíli, když se po projetí zatáčkou nedokázala vrátit zpět do svého jízdního pruhu. Začala kličkovat z jedné strany na druhou a vůz se stal téměř neovladatelným. Jedno protijedoucí auto stihlo včas zareagovat a ženě se vyhnout. Další vůz už takové štěstí neměl. Dodávka se střetla s osobákem a odmrštila ho do srázu pod silnicí. Vůz přelámal několik stromů a následně se zastavil.

    

  Ani přivolaní záchranáři nedokázali vážně zraněnou ženu zachránit!
   

  Na místo přijela o chvíli později pomoc. Nebylo to však nic platné. „Řidička při nehodě utrpěla velmi vážná poranění, kterým i přes veškerou snahu záchranářů podlehla,“ řekla policejní mluvčí Michaela Richterová. O tři roky mladší řidič dodávky měl větší štěstí. Z nehody vyvázl s lehkým zraněním a skončil v nemocnici.

   

  Policisté po dobu vyšetřování nehody silnici v obou směrech uzavřeli.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...