Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYTRVALÝ ZLODĚJ

  Do stejného hostelu vyrazil krást hned třikrát!

  21.12.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tenhle zloděj má evidentně pro strach uděláno. Na stejné místo, do hostelu ve Vyšehradské ulici v Praze, vyrazil krást třikrát za sebou!

  Zloděj v hostelu lupa
  Policie žádá širokou veřejnost o jakékoli informace o muži zachyceném na kameře. | Policie ČR

  Enormní drzost! Jinak se ani chování zloděje popsat nedá. Od listopadu chodí opakovaně krást do jednoho hostelu!

   

  Při své první „návštěvě“ nejdříve překonal čtyři zamčené dveře, přes které se dostal do recepce. Odtud následně ukradl pilu a další truhlářské nářadí.  

  To snad není možné! Na místo činu se vrátil ještě dvakrát!
   

   

  Podruhé se na místo činu dostavil hned pět dní po první krádeži. Tentokrát se vplížil do prvního patra hostelu, kde opatrně vklouznul do jednoho z pokojů. „V pokoji zloděj odcizil elektroniku a další osobní věci ubytovaných hostů,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

   

  Do třetice, začátkem prosince, poškodil vrata do hostelu. Když se dostal do vnitrobloku, tak ještě rozbil okno zdejší ordinace. Tentokrát ale, jak se zdá, nic neukradl. Celková škoda, kterou zatím hostelu způsobil, činí 70 tisíc.

   

  Přestože policisté díky kamerovým záznamům, které muže zachytily, znají jeho podobu, stále se jim ho nepodařilo vypátrat. Nyní se obracejí s prosbou na širokou veřejnost. „Jakékoli informace k muži na záznamech, jeho totožnosti či pobytu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158,“ dodala Martínková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...