Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VRAŽDILA MATKA?

  Šokující detaily o případu mrtvého novorozence! V krvi měl 2,38 promile!

  02.12.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Před krajským soudem v Hradci Králové vyplouvají na povrch děsivé informace ohledně smrti novorozence, kterého měla letos o život připravit devětadvacetiletá žena! Lékařka totiž zjistila, že miminko mělo v době své smrti v těle neuvěřitelných 2,38 promile alkoholu!

  dítě lupa
  Novorozenec mohl podle znaleckého posudku přežít. | Thinkstock

  Tělíčko mrtvolky našla v krabici na balkóně mezi oblečením dcera obžalované. S šokujícím nálezem se na sociální síti svěřila své kamarádce. Matka však tělíčko přemístila na tajné místo a zapírala a zapírala. Nebylo jí to nijak platné. Kriminalisté novorozence našli pohozeného v igelitové tašce pod mostkem silnice.

    

  Ženě, která má doma tři děti, hrozí až výjimečný trest!
   

  Žena před partnerem těhotenství tajila a dítě prý chtěla dát do babyboxu či k adopci. „Porod však přišel náhle, že jsem nevěděla, co dělat. Praskla mi voda, pak přišly bolesti. Šla jsem na zahradu a porodila jsem. Vzala jsem ho do ruky, zatřásla jím, ale nevydalo to ani hlásek,“ uvedla žena.

   

  Znalecké posudky ale odhalily smutnou pravdu. Dítě po porodu žilo a mělo šanci přežít pomocí odborné zdravotnické péče, i když mu v těle kolovalo velké množství alkoholu. Obžalovaná opakovaně tvrdí, že před porodem nevypila ani kapku alkoholu. Jak se však do těla chlapečka dostal, nedokázala vysvětlit. Možné vražedkyni hrozí od patnácti do dvaceti let vězení, případně i trest výjimečný.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...