Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NBEZPEČNÁ ŽHÁŘKA

  Kvůli dluhům se uchýlila k nejhoršímu!

  30.11.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Vnuka uspala vínem a prášky a následně podpálila dům! Pak se navíc seniorka z Děčína pokusila ještě o pojistný podvod! Soud jí za to napařil přísný trest!

  požár lupa
  Babička chtěla zabít sebe i vnuka a podpálila dům, soud ji za to poslal na 16 let do vězení! | HZS ČR

  Byla zadlužená až po uši, různým věřitelům dlužila přibližně 400 tisíc. Kvůli tomu taky hrozilo, že přijde o střechu nad hlavou.  

  Kvůli svým problémům byla ochotna zabít vnuka!
   

   

  Několik dní před požárem tak poslala dopis insolvenční správkyni, která měla její dluhy na starost. Mimo jiné ji v dopise osočila z toho, že ji dohnala k nejhoršímu a že bude mít na svědomí dva životy. Pak se skutečně pokusila sebe a svého třináctiletého vnuka pohřbít v plamenech!

   

  Vnuka na poslední chvíli zachránila sousedka, která si všimla požáru a spícího chlapce dokázala probudit. Ten pak vzbudil svou nezvedenou babičku a oba si dokázali zachránit život. Dům však kompletně shořel.

   

  A právě na tom se snažila důchodkyně přiživit. Od pojišťovny chtěla získat více než dva miliony, když uvedla, že příčina požáru není známa. Kromě pokusu o vraždu si tak vysloužila i obžalobu z pojistného podvodu a dohromady si půjde do vězení sednout na 16 let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...