Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Obrovská smůla!

  Senior tragicky zahynul pod koly hned dvou aut!

  11.01.2016 20:53 / krimi google+ twitter facebook

  Hodně velkou smůlu měl senior z Kolína, který dnes večer zahynul pod koly auta, respektive dvou vozidel. Pětasedmdesátiletého muže přejelo nejprve jedno, pak druhé vozidlo. Při převozu do nemocnice těžkým zraněním podlehl.

  ZZS lupa
  Záchranáři už muži nemohli pomoci. Zemřel při transportu v sanitě | ilustrační foto/policejnidenik

  Důchodce zavrávoral na chodníku, když chtěl zřejmě přejít silnici a spadl přímo pod kola auta. Vozidlo jej přejelo. Následně pak řidič druhého, který si ležícího člověka na vozovce všiml pozdě. Původní informace hovořila o tom, že první auto muže srazilo.

  Na místo přijeli záchranáři, kteří se snažili muže zachránit. Několik desítek minut jej oživovali. Poté jej napojili na umělou plicní ventilaci a naložili do sanity. 

  Seniora, který upadl na silnici přejela hned dvě auta za sebou. Těžkým zraněním podlehl!

   

  „Pacientovi byla poskytnuta intenzivní lékařská péče, po resuscitaci byl připojen na umělou plicní ventilaci a lékař rozhodl o jeho transportu do vinohradské nemocnice. V průběhu transportu ale muž zemřel,“ uvedla mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

   

  Zraněného důchodce chtěli původně transportovat vrtulníkem, ale ten nemohl kvůli špatnému počatí vzlétnout, proto zvolili sanitu. Ovšem i kdyby byl zraněný převážen vzduchem, patrně by rozshálým poraněním podlehl.

   

  Policie nyní vyšetřuje míru zavinění, příčiny a okolnosti tragické nehody. Zda bude některý z řidičů obviněn, nebo naopak bude prokázáno, že ležícího muže nemohli vidět, ukáže až další vyšetřování.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, nehoda
  Komentáře ke článku
  loading...