Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NÁSILNÍK BYL VYKÁZÁN

  Pustil se do své přítelkyně a pak se porval s jejím zastáncem!

  22.11.2016 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Násilník (44) přišel do jedné z olomouckých restaurací, ve které pracuje jeho přítelkyně (32). Místo toho, aby jí svou přítomností pracovní den zpříjemnil, začal ji slovně a fyzicky napadat!

  Násilí lupa
  Fyzicky napadl svou družku, když pracovala! | Shutterstock

  Vulgárně své družce nadával a požadoval po ní, aby mu dala peníze. Když to odmítla, začal ji napadat i fyzicky. Navíc měl u sebe celou dobu nůž!  

  Opět napadl svou družku! Tentokrát to ale bylo naposled!
   

   

  Ubohé ženy se zastal její známý (32), se kterým se agresivní násilník pustil do rvačky a odvážného kavalíra zranil nožem na noze, takže pak musel vyhledat lékařskou pomoc. Žena mezi tím zalarmovala policii, než se však strážníci stihli na místo dostat, agresor utekl. Brzy byl však dopaden v Mohelnici.

   

  Při dechové zkoušce nadýchal 2,4 promile, a tak byl převezen do Olomouce na záchytku. Navíc se ukázalo, že násilí na své přítelkyni nepáchal poprvé. „Již v minulosti ji několikrát napadl a incidenty řešila policie,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Toto zjištění také vedlo k tomu, že byl násilník vykázán ze společného bydliště v okruhu dvou set metrů na deset dní.

   

  Také je obviněn z obzvláště závažného zločinu loupeže, za který by mohl jít do vězení až na deset let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...