Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RYCHLÁ SMRT!

  Osudové předjíždění! Osmnáctiletý řidič způsobil nehodu, při které zemřeli dva lidé!

  13.11.2016 00:15 / krimi google+ twitter facebook

  Předjíždění je manévr, který může počkat! Tímto příslovím se patrně neřídil mladý šofér, který zavinil smrt dvou lidí! Při nebezpečném předjíždění nedaleko pražských Horních Počernic totiž čelně narazil do protijedoucího auta!

  Nehoda lupa
  Do nehody se zapojila čtyři vozidla. | Ilustrační foto: Policie ČR

  Tragická událost se stala v Náchodské ulici na okraji Prahy a zapojila se do ní hned čtyři vozidla. „K nehodě došlo pravděpodobně poté, co osmnáctiletý řidič ve Škodě Octavii předjížděl a čelně se srazil s protijedoucí ladou. Vozidlo se následně roztočilo a nabouralo další auta,“ uvedla mluvčí policie Andrea Zoulová.

    

  Osmnáctiletý mladík po nehodě putoval na policii k výslechu!
   

  Následky byly smrtelné. V jednom voze zemřel padesátiletý řidič a osmačtyřicetiletá spolujezdkyně. Na místě zasahovalo několik sanitek a do vzduchu vzlétl i vrtulník. „Jedna ze zraněných žen utrpěla zhmožděninu kolene, druhá zhmožděninu hrudníku. Záchranáři je po ošetření převezli do Nemocnice Na Bulovce,” dodala mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

   

  Místo nehody policisté v době vyšetřování zcela uzavřeli. Vozidla posílali po objízdné trase. Provoz obnovili až po čtyřech hodinách. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...