Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Smrt v plamenech

  Smrtící plameny! Požár chaty si vyžádal lidský život!

  11.01.2016 03:01 / krimi google+ twitter facebook

  Hrůzostrašná smrt! Během požáru chaty v lokalitě Stvolínky na Českolipsku uhořel zaživa jeden člověk! Hasiči našli jeho ohořelé torzo těla, jakákoliv pomoc už byla marná. Bylo štěstí, že od hořící chaty nechytl i blízký les.

  požár lupa
  Při požáru chaty na Českolipsku uhořel jeden člověk. | HZS Česká Lípa

  Práci hasičů komplikoval složitý terén. Když dorazili na místo, byl už objekt pohlcen plameny a srřecha byla propadlá. „Měli jsme informaci, že by se uvnitři mohli nacházet dva lidé. Jedno tělo pak zasahující hasiči uvnitř skutečně objevili,“ konstatovala mluvčí hasičů Zdeňka Štrauchová. Tělo bylo plameny natolik zničeno, že okamžitá identifikace nebyla možná. 

  Ohořelé tělo nedokázali identifikovat. Musejí počkat až na výsledky DNA!

   

  Co přesně se v chatě stalo, se zatím neví. Podle hasičů ale požár zřejmě vypukl kvůli neopatrné manipulaci s otevřeným ohněm uvnitř objektu. Zda šlo o náhodu nebo úmysl, ale zatím zůstává záhadou. 

   

  Členitý lesní terén hasičům značně komplikoval hasební práce. S požární technikou nebylo možné dojet až na místo. Hasiči proto natahovali hadice asi 150 metrů od hasícího zdroje.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...