Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NACHYTÁN PŘI ČINU

  Byl přistižen přímo na místě činu! Putoval rovnou do vazby

  07.11.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté lapili sedmadvacetiletého muže, který se ve Stříbře již dvakrát pokusil o vloupání. Při jeho třetí nekalé výpravě byl však chycen přímo při činu!

  Pouta lupa
  Jelikož byl za podobné zločiny v minulosti trestán, putoval rovnou do vazební věznice! | ThinkStock

  Poprvé se vloupal do jedné z chat v zahrádkářské kolonii Třešňovka. Tehdy chtěl ukrást vařič, petrolejku, svíčky a zápalky. Byl však vyrušen majitelkou, a tak uprchl s prázdnou.  

  Z lupu se neradoval ani minutu. Hned na místě ho chytli policisté!
   

   

  Napodruhé si vybral jednu ze stříbrských prodejen. Pokusil se vysklít výlohu, ale nepodařilo se mu udělat ve skle dostatečně velký otvor, aby mohl vniknout dovnitř. Nechal po sobě jen škodu za 4 200 korun. Tentokrát se ale nevzdal a o několik minut později to zkoušel na jinou prodejnu.

   

  Do té už se mu podařilo přes výlohu dostat. Pokusil se odnést si dvě flašky alkoholu, osmdesát krabiček cigaret a kartičky s číselnými kódy. V tomto případě byla škoda vyčíslena na více než čtrnáct tisíc.

   

  Z lupu se však dlouho neradoval. Hned na místě činu ho totiž zadrželi policisté. Vzhledem k tomu, že za podobné činy byl pachatel v minulosti několikrát trestán, byl nyní vzat do vazby.

   

  Ještě než byl zloděj převezen do policejní cely, provedli s ním policisté dechovou zkoušku, při které nadýchal 2,6 promile alkoholu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...