Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Šílení rodiče!

  Kojence nechali na nádraží v kočárku!

  10.01.2016 05:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprosto bezcitní rodiče nechali na nádraží v Mostě kočárek s malým kojencem a zmizeli! Policie teď po rodičích pátrá! Několikaměsíční děťáko putovalo do nemocnice.

  Nádraží Most lupa
  Tady na nádraží v mostě našli cestující opuštěné miminko v kočárku | archiv

  Malého opuštěného miminka v kočárku si všimli cestující. Osud dítěte jim nebyl lhostejný, a tak zavolali policisty. Hlídka pak přivolala ke kojenci záchranku, aby zjistila, zda není zraněný, podchlazený či jinak nemocný. 

   

  „Záchranáři pak chlapečka převezli do nemocnice na pozorování. O jeho dalším osudu rozhodne orgán sociálně právní ochrany dětí,“ sdělil policejní mluvčí Daniel Vítek. 

  Přímo na nástupišti nádraží v mostě objevili cestující opuštěné miminko v kočárku!

   

  Totožnost miminka policie zná. Vypátrat jeho rodiče tak bude jen otázkou času. Budou se pak zpovídat z přečinu opuštění dítěte nebo svěřené osoby.

   

  Před několika dny zase namol opilá matka nechala dítě s kočárkem v pražské tramvaji. Také ji stíhá nejen sociálka, ale i policie. V jednom městě na Moravě pak zase nechala matka své dítě v kostele. Ač křesťanka, také ji prý zmohl alkohol. Nepomohly ani modlitby. Miminko našel kostelník, když slyšel dětský pláč. 

  pop | bleskove.cz

  Témata: Krimi, dítě, nádraží, Most
  Komentáře ke článku
  loading...