Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Šílení rodiče!

  Kojence nechali na nádraží v kočárku!

  10.01.2016 05:00 / krimi google+ twitter facebook

  Naprosto bezcitní rodiče nechali na nádraží v Mostě kočárek s malým kojencem a zmizeli! Policie teď po rodičích pátrá! Několikaměsíční děťáko putovalo do nemocnice.

  Nádraží Most lupa
  Tady na nádraží v mostě našli cestující opuštěné miminko v kočárku | archiv

  Malého opuštěného miminka v kočárku si všimli cestující. Osud dítěte jim nebyl lhostejný, a tak zavolali policisty. Hlídka pak přivolala ke kojenci záchranku, aby zjistila, zda není zraněný, podchlazený či jinak nemocný. 

   

  „Záchranáři pak chlapečka převezli do nemocnice na pozorování. O jeho dalším osudu rozhodne orgán sociálně právní ochrany dětí,“ sdělil policejní mluvčí Daniel Vítek. 

  Přímo na nástupišti nádraží v mostě objevili cestující opuštěné miminko v kočárku!

   

  Totožnost miminka policie zná. Vypátrat jeho rodiče tak bude jen otázkou času. Budou se pak zpovídat z přečinu opuštění dítěte nebo svěřené osoby.

   

  Před několika dny zase namol opilá matka nechala dítě s kočárkem v pražské tramvaji. Také ji stíhá nejen sociálka, ale i policie. V jednom městě na Moravě pak zase nechala matka své dítě v kostele. Ač křesťanka, také ji prý zmohl alkohol. Nepomohly ani modlitby. Miminko našel kostelník, když slyšel dětský pláč. 

  pop | bleskove.cz

  Témata: Krimi, dítě, nádraží, Most
  Komentáře ke článku
  loading...