Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZABILA HO CIHLA!

  Příšerná smrt! Otci dvou dětí vybuchla do tváře udírna!

  24.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Slovenskem otřásá děsivá smrt jedenačtyřicetiletého muže, který přišel o život při zabijačce! Otec dvou dětí zemřel poté, co otevřel dvířka od zděné udírny! Nastal totiž mohutný výbuch a jedna z odlétajících cihel ho usmrtila!

  udírna lupa
  Muže pravděpodobně zabila cihla ze zděné udírny! | Thinkstock

  Muž se v malé obci Čakanovce pustil s tchánem na dvoře rodinného domu do tradiční zabijačky. Po usmrcení zvířeta se oba dali do zpracovávání. Muž domíchal tuk v míse a šel k blízké zděné udírně. Vše šlo podle plánu až do doby, než ji otevřel. Když otevřel dvířka, nastal výbuch. Cihly létaly všude kolem. Jedna z nich nešťastně zasáhla muže přímo do hlavy.

    

  Osmapadesátiletý tchán skončil v kritickém stavu v nemocnici!
   

  Otec dvou dětí na místě svým zraněním podlehl. Tchán, který stál v době neštěstí nedaleko, skončil v kritickém stavu v nemocnici. Lékaři museli přijmout i dvě příbuzné, které na tom byly psychicky špatně.

   

  Podle předběžných zjištění vybuchly nahromaděné zplodiny, které v udírně vznikly nedokonalým spalováním. „Policie zahájila ve věci trestní řízení pro podezření z usmrcení a ublížení na zdraví z nedbalosti,“ sdělila slovenská policejní mluvčí Mária Faltániová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...