Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  ZABILA HO CIHLA!

  Příšerná smrt! Otci dvou dětí vybuchla do tváře udírna!

  24.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Slovenskem otřásá děsivá smrt jedenačtyřicetiletého muže, který přišel o život při zabijačce! Otec dvou dětí zemřel poté, co otevřel dvířka od zděné udírny! Nastal totiž mohutný výbuch a jedna z odlétajících cihel ho usmrtila!

  udírna lupa
  Muže pravděpodobně zabila cihla ze zděné udírny! | Thinkstock

  Muž se v malé obci Čakanovce pustil s tchánem na dvoře rodinného domu do tradiční zabijačky. Po usmrcení zvířeta se oba dali do zpracovávání. Muž domíchal tuk v míse a šel k blízké zděné udírně. Vše šlo podle plánu až do doby, než ji otevřel. Když otevřel dvířka, nastal výbuch. Cihly létaly všude kolem. Jedna z nich nešťastně zasáhla muže přímo do hlavy.

    

  Osmapadesátiletý tchán skončil v kritickém stavu v nemocnici!
   

  Otec dvou dětí na místě svým zraněním podlehl. Tchán, který stál v době neštěstí nedaleko, skončil v kritickém stavu v nemocnici. Lékaři museli přijmout i dvě příbuzné, které na tom byly psychicky špatně.

   

  Podle předběžných zjištění vybuchly nahromaděné zplodiny, které v udírně vznikly nedokonalým spalováním. „Policie zahájila ve věci trestní řízení pro podezření z usmrcení a ublížení na zdraví z nedbalosti,“ sdělila slovenská policejní mluvčí Mária Faltániová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...