Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHTĚL PODMÍNKU!

  Tekutou drogou málem připravil o život dva lidi! Soud mu napařil 4 roky!

  23.10.2016 10:35 / krimi google+ twitter facebook

  Mohl dostat až osmnáct let v lochu, soudce byl však shovívavý a muže poslal do vězení pouze na čtyři roky za to, že loni na diskotéce ve Špindlerově Mlýně málem zabil drogou dva lidi! V plastové lahvi totiž přinesl drogu, které se říká tekutá extáze! Po požití dva lidé málem zemřeli!

  drogy lupa
  Vypití tekuté extáze málem u dvou lidí znamenala smrt. | Policie ČR

  K osudné chybě došlo v ranních hodinách na diskotéce, kam obžalovaný přinesl lahev s tekutou drogou. Muž dovolil barmanovi, kamarádovi a přítelkyni, aby se napili. O pár minut později nastalo peklo. Barman se vypotácel ven z klubu a spadl do potoka. Měl obrovské štěstí, protože voda ho probrala a byl relativně v pořádku.

    

  Muž se pravděpodobně proti rozsudku odvolá!
   

  O dost hůř na tom byli další dva lidé. Oba zkolabovali a přijela pro ně záchranka. „Vypili velké množství. U šestadvacetiletého muže došlo dokonce k překročení smrtelné dávky,“ upozornil státní zástupce Jan Vodička. Život jim zachránila rychlá odborná pomoc. Lékaři bojovali proti účinkům tekuté extáze, která je naprosto nevyzpytatelná droga, obzvlášť v kombinaci s alkoholem.

   

  Obžalovaný doufal, že od soudu odejde pouze s podmínkou. „Tvrdíme, že můj klient nemohl vědět, že to na ně bude mít takové následky," hájil ho obhájce Josef Zeman. Poukazoval tím na to, že obžalovaný drogu také požil a sám neměl žádné problémy.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...