Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DŮVĚŘIVÝ INVALIDA

  Hyenismus! Okradli handicapovaného!

  22.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Další případ lidského hyenismu se odehrál v Otrokovicích na Zlínsku. Důvěřivého pána (57) dva kumpáni přesvědčili, že mu chtějí koupit novou televizi. Sjednali si na něj však jen úvěr!

  Televize lupa
  Naletěl podvodníkům. Místo televize má jen úvěr. | Profimedia

  Když přišel do bytu, byli tam také dva cizí muži, které dovnitř pustil jeho spolubydlící. Dali se spolu do řeči a vzbudili v důvěřivci domněnku, že mu chtějí pořídit novou televizi, jakoukoli si vybere.  

  Nechal si nakukat, že dostane novou televizi. Teď má na krku akorát úvěr!
   

   

  Nasedl s nimi tedy do auta a jeli do elektra. Nepřišlo mu divné ani to, že mu s nožem v ruce řekli, že se o tom nemá nikde zmiňovat. "V obchodě pak za jeho zády sjednali na nákup úvěr na jeho jméno a on ochotně podepsal všechny náležité papíry. Nakonec ho odvezli zpět domů s příslibem, že novou televizi přivezou večer," podotkla policejní mluvčí Monika Kozumplíková Že se nechal akorát pěkně napálit, zjistil muž ve chvíli, kdy už dva vyvedené podvodníky ani televizi víckrát neviděl.

   

  Za podvod hrozí pachatelům až dva roky vězení. Policie teď podvodníky hledá. "Pátráme po dvou mužích, kteří se v úterý 13. září odpoledne pohybovali v Otrokovicích. Jeden z nich byl asi třicetiletý blonďák s krátkými vlasy, vysoký asi 180 cm, štíhlé postavy s dioptrickými brýlemi. Mluvil plynule česky. Druhý byl silnější postavy vysoký asi 170 cm ve věku kolem 40 – 50 let. Černé vlasy měl sčesané dozadu, na temeni hlavy měl pleš. V pravém uchu měl stříbrnou náušnici a na levém rameni tetování. Pokud by kdokoli muže poznal a mohl nám pomoci s jejich ztotožněním, ať zavolá na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 666 721," dodala policejní mluvčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...