Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Nebezpečný psychopat!

  Po ubodané dceři hejtmana zůstalo dítě! Vraždě se dalo zabránit, kdyby soudkyně nebyla laxní!

  09.01.2016 04:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tragický případ zabité nevlastní dcery ústeckého hejtmana Oldřicha Bubeníčka jasně ukazuje na laxnost a ignorantství českých soudů! Vraždě se zřejmě dalo zabránit, přinejmenším tím, že by pachatel Pavel K. už dříve dostal trest vězení. Přesto, že to byl násilník a zbil i další ženu z hejtmanovy rodiny, dostal jen podmínku.

  Oldřich Bubeníček lupa
  Hejtman Bubeníček přišel o nevlastní dceru rukou agresivního šílence! | archiv kraje

  Dvaadvacetiletý násilník a psychopat, s nímž bůhví proč dcera hejtmana žila a dokonce měla i dítě, byť věděla, že je to blázen, měl problémy s alkoholem, drogami, s policí i soudy už v minulosti. Kromě úvěrového podvodu se dopustil i násilí a loupeže.

   

  Svou přítelkyni, kterou nakonec napadl nožem a ona vykrvácela, napadal už v minulosti. Když se jí jednou na veřejnosti zastala její příbuzná, napadl i jí. Škrtil ji, škrábal, tahal ji za vlasy a udeřil ji do obličeje a ještě jí okradl o zlaté řetízky, které si nechal.

   

  Teplická soudkyně Dana Kolářová si tak může gratulovat! Zřejmě „zavinila“ to, že Pavel K. následně bestiálně zabil ženu, kterou před tím bil a pak zbil i další! Dostal jen dvouletý trest s podmínkou na tři roky.

  Agresivní a už trestaný Pavel K. zabil dceru ústeckého hejtmana. Už dříve jí napadal a využíval!

   

  Podle soudkyně, byť mu hrozilo až deset let vězení, tento čin nijak nevybočoval této trestné činnosti a proto udělila trest mírný. „Zákon výslovně zakazuje uložení citelnější sankce tam, kde postačí sankce méně postihující,“ řekla soudkyně Kolářová.

   

  Jak je vidět, paní soudkyně placená z peněz daňových poplatníků se pěkně sekla. Měla poslat pachatele do vězení, protože šlo o člověka, u kterého bylo prý evidentní, že se asi moc nepolepší. 

   

  Zdá se, že vrah Pavel K. splňuje přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu. Jeho otec, který je zřejmě stejný šílenec jako synáček, má patřit ke skupině lidí, kteří koncem 90. let měli zbít muže téměř do bezvědomí, pak ho hodit do kotle a zaživa upálit.

   

  Proč hejtmanova nevlastní dcera žila s šílencem, ještě z rodiny s takovou minulostí, proč byla s člověkem, který ji byl, sprostě nadával, pil, bral drogy, o dceru se nestaral, těžko žil. Buď to bylo z obavy, že útoky budou ještě horší, nebo proto, že byla naivní, hloupá a zamilovaná. Nebyla první ani poslední, kterou muž týral a ona od něj neodešla. 

  redakce | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...