Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŘIDIČ JAK DĚLO

  Jízdu zfetovaného Vietnamce ukončil až náraz do policejního auta!

  20.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šílená jízda zfetovaného Vietnamce (36) vyděsila svědky v pražské Průmyslové ulici. Cizinec se řítil v bavoráku v protisměru a policisty, kteří se ho snažili zastavit, měl totálně na háku!

  Zfetovaný Vietnamec lupa
  Zfetovaný cizinec zastavil až nárazem do policejního auta! | Policie ČR

  O BMW jedoucí v protisměru se okamžitě začali zajímat policisté. Na jejich výzvu k zastavení však řidič nedbal a dál pokračoval ve své ztřeštěné jízdě.  

  Sotva se udržel ve svém pruhu. Pak ani nedokázal podstoupit dechovou zkoušku!
   

   

  Měl problém se udržet ve svém vlastním pruhu. To nakonec pomohlo policistům ho zastavit. Když totiž částečně vyjel ze silnice na trávník, předjeli ho a ze svého auta mu udělali barikádu. Velmi překvapující pak bylo, že přestože měl řidič dostatek prostoru, aby normálně zastavil, do vozu naboural.

   

  "Orientační test u cizince prokázal přítomnost pervitinu, dechová zkouška na alkohol provedena nebyla, protože zadržený ve svém stavu nebyl schopen ji provést. S mužem také nebyla snadná domluva, jelikož mluvil vietnamsky," podotkla policejní mluvčí Iveta Martínková.

   

  Po převozu na stanici, kde byl již přítomen tlumočník, byl řidiči zabaven řidičák a bylo mu sděleno obvinění za ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu v tomto případě hrozí až tři roky, protože způsobil dopravní nehodu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...