Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  FEŤÁK TYRAN

  Hrozivě týral svou partnerku! Teď je konečně před soudem

  19.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Doslova na dno přivedl Patrik Přívara (33) z Jihlavy svou partnerku. Brutálně ji zmlátil a pak ji navíc ještě přinutil, aby byla nahá v ledové vodě!

  Znásilnění lupa
  Doslova ji zbičoval kabelem! | Shutterstock

  Spojovaly je drogy. On bral pervitin, ona byla dealerka. Možná proto byl jejich vztah od základu špatný. Přívara svou partnerku měl od února roku 2015 týrat a ubližovat jí.  

  Feťák brutálně napadl svou partnerku! Seřezal ji jak psa!
   

   

  Nyní to však více než přehnal. Nejdříve ji brutálně zmlátil kabelem a pak ji odvlekl k řece, kde ji donutil stát asi dvacet minut nahou v ledové vodě. Jeho surové řádění odnesla zlomeninami v obličeji, četnými podlitinami a podchlazením. Státní zástupce za to pro něj žádá devět až jedenáct let vězení.

   

  Sám se brání tím, že ho a jeho rodinu žena okradla. Prý lituje toho, že ji zmlátil, ale popírá, že by ji týral opakovaně. Stejně tak odmítá, že by ji nutil stát v ledové vodě proti její vůli.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...