Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Ředitel zloděj!

  Skandál! Ředitel školy kradl dětem peníze na výlety!

  08.01.2016 04:01 / krimi google+ twitter facebook

  Když někdo okrade boháče, je to trestný čin, ale dá se to snad někdy i pochopit. Pokud někdo okrade staré, nemocné lidi nebo děti, je to svinstvo. Nejhorší však je, když je to sám ředitel školy. Bohužel se jeden takový z Jindřichova Hradce našel, který okrádal žáky o peníze na školní výlety.

  Sváček lupa
  Jaromír Sváček byl ředitelem tři roky. Skončil proto, že kradl peníze | archiv internet

  Na případ se přišlo už před několika měsíci, avšak, jak je u jihočeských policistů zvykem, zveřejnili jej až nyní. Podle inforamcí Bleskově.cz jde o Jaromíra Sváčka ze 2. Základní školy v Jindřichově Hradci!

   

  Nyní už není ve funkci představitele školy a hrozí mu až pětileté vězení. Podle svědků a kolegů učitelů byl zadlužený a dokonce si od nich půjčoval peníze. Vracel je jen někdy a jen částečně. Nakonec se snížil k tomu, že ukradl i peníze na školní výlet či příspěvky SRPŠ.  

  Ředitel jindřichohradecké školy kradl peníze na výlety a půjčoval si od kolegů učitelů!

   

  „Peníze na výlety byly uloženy v obálkách či v plastové dóze v neuzamčených zásuvkách stolů v kabinetech,“ řekla mluvčí jindřichohradecké policie Hana Millerová.

   

  Celkem měl dnes už bývalý ředitel zpronevěřit přes 16 tisíc korun. Od učitelů si však půjčoval více. Šlo řádově o desítky tisíc korun. Zda se s penězi důvěřiví kolegové ještě někdy shledají, je otázkou. Jeho celkový dluh, který sám měl, se pohybuje okolo milionu korun.

  redakce | bleskove.cz

  Témata: Krimi, škola, peníze
  Komentáře ke článku
  loading...