Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DRZÝ ZLODĚJ

  Policie pátrá po extrémně oprsklém zloději!

  11.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tenhle lump asi nezná strach! Bezostyšně vykradl byt v pražském Karlíně, kde zrovna spali čtyři lidé. Ti sice přítomnost vetřelce zaregistrovali, mysleli si však, že se jedná o spolubydlícího.

  Zloděj lupa
  S lupem v ukradeném batohu nasedl na kolo a ujel. | Policie ČR

  Zloděj si vybral byt, který nebyl zamčený, ale pouze zabouchnutý, zručně se vlomil dovnitř a pak se beze strachu začal procházet uvnitř a prohledal prakticky každý kout bytu.  

  Po zlodějově řádění jim zbyl poloprázdný byt a oči pro pláč!
   

   

  Bral vše, co mělo nějakou cenu. Notebooky, mobily, tablety i peněženky. Lup si navíc dával do rovněž zde ukradeného batohu. V bytě se drzoun zdržel přibližně hodinu, což jen potvrzuje, jak sebejistý byl. Když usoudil, že už má dost, dal ukradený batoh s lupem na záda a odjel na kole, na kterém předtím přijel.

   

  Studenti se pak probudili v poloprázdném bytě, který byl navíc po řádění zloděje vzhůru nohama. Škoda, která jim vznikla, činí nemalých 40 tisíc.

   

  Pachatele naštěstí zachytila kamera, jejíž záběry snad pomohou neřáda vypátrat a vydat spravedlnosti. Za to, že se dopustil rovnou tří trestných činů (krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a porušování domovní svobody) mu hrozí až tři roky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...