Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  DRZÝ ZLODĚJ

  Policie pátrá po extrémně oprsklém zloději!

  11.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Tenhle lump asi nezná strach! Bezostyšně vykradl byt v pražském Karlíně, kde zrovna spali čtyři lidé. Ti sice přítomnost vetřelce zaregistrovali, mysleli si však, že se jedná o spolubydlícího.

  Zloděj lupa
  S lupem v ukradeném batohu nasedl na kolo a ujel. | Policie ČR

  Zloděj si vybral byt, který nebyl zamčený, ale pouze zabouchnutý, zručně se vlomil dovnitř a pak se beze strachu začal procházet uvnitř a prohledal prakticky každý kout bytu.  

  Po zlodějově řádění jim zbyl poloprázdný byt a oči pro pláč!
   

   

  Bral vše, co mělo nějakou cenu. Notebooky, mobily, tablety i peněženky. Lup si navíc dával do rovněž zde ukradeného batohu. V bytě se drzoun zdržel přibližně hodinu, což jen potvrzuje, jak sebejistý byl. Když usoudil, že už má dost, dal ukradený batoh s lupem na záda a odjel na kole, na kterém předtím přijel.

   

  Studenti se pak probudili v poloprázdném bytě, který byl navíc po řádění zloděje vzhůru nohama. Škoda, která jim vznikla, činí nemalých 40 tisíc.

   

  Pachatele naštěstí zachytila kamera, jejíž záběry snad pomohou neřáda vypátrat a vydat spravedlnosti. Za to, že se dopustil rovnou tří trestných činů (krádež, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a porušování domovní svobody) mu hrozí až tři roky.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...