Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OŽIVILI HO!

  Na Tachovsku spadlo tříleté dítě do odpadní jímky! Záchranáři ho vytáhli bez známek života!

  10.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ve vážném stavu transportoval vrtulník do nemocnice tříleté dítě, které spadlo do odpadní jímky na Tachovsku! Záchranářům se ho podařilo po vytažení přivést zpět k životu!

  vrtulník lupa
  Vrtulník vážně zraněné dítě transportoval do nemocnice. | Thinkstock

  Neštěstí se stalo o víkendu v odpoledních hodinách na Tachovsku u Boru, kde chlapeček spadl do jímky. Přivolaní záchranáři byli na místě do několika minut. Povolán byl i vrtulník. Když pomoc dorazila k jímce, tak dítě nejevilo žádné známky života. „Podařilo se nám ho úspěšně resuscitovat,“ sdělil mluvčí záchranky Martin Brejcha.

    

  Případem na Tachovsku se nyní zabývají policisté!
   

  Vrtulník následně pacienta transportoval ve vážném stavu do Fakultní nemocnice v Plzni. Případ nyní vyšetřuje policie.  „Kolegové na místo vyjížděli, nyní se celou věcí zabývají tachovští kriminalisté. S ohledem na věk dítěte ale nebudeme poskytovat žádné další informace," uvedla mluvčí policie Hana Kroftová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...