Pátek 19. ledna 2018
svátek má Doubravka, zítra Ilona
  BYLA CELÁ OD KRVE!

  Brutálně zmlácená žena ležela v Plzni v křoví! Útočník je na útěku!

  07.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Podivné sténání a tiché volání o pomoc zaslechl v nočních hodinách svědek z křoví na náměstí Emila Škody v Plzni! Okamžitě oslovil nedalekou hlídku strážníků, kteří se na místo vydali a nestačili se divit! Na zemi ležela zmlácená žena celá od krve!

  Auto lupa
  Policisté rozjeli po útočníkovi pátrání, ale zatím bez úspěchu. | Thinkstock

  Starší žena se po útoku od neznámého pachatele snažila plazit ven z křoví pro pomoc. Když ji strážníci objevili, tak okamžitě přivolali záchranku, která ženu s vážnými zraněními obličeje odvezla do nemocnice. Oběť při napadení utrpěla zlomeninu čelisti a frakturu očnic. Musela dokonce na operační sál.

    

  Policisté pátrají po útočníkovi i po svědkovi, který by mohl do případu vnést více světla.
   

  Pro policisty nebyl vůbec snadný úkol zjistit, o koho se jedná. Žena totiž u sebe neměla žádné doklady a dlouho nebyla schopná výpovědi. Strážci zákona nyní usilovně pátrají po agresorovi, který brutálně napadl nebohou ženu.

   

  Zároveň vyzývají svědka, který na ženu v křoví upozornil, aby se ozval na linku 158. „Muž byl ve věku okolo 35 let, vysoké postavy okolo 160 až 165 centimetrů. Měl zanedbaný vzhled, snědou pleť a štíhlou postavu. Mluvil česky se silným přízvukem, mohlo se tedy jednat o cizince. Jeho výpověď by pro nás mohla být klíčová,“ uvedla mluvčí policie.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...