Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BYLA CELÁ OD KRVE!

  Brutálně zmlácená žena ležela v Plzni v křoví! Útočník je na útěku!

  07.10.2016 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Podivné sténání a tiché volání o pomoc zaslechl v nočních hodinách svědek z křoví na náměstí Emila Škody v Plzni! Okamžitě oslovil nedalekou hlídku strážníků, kteří se na místo vydali a nestačili se divit! Na zemi ležela zmlácená žena celá od krve!

  Auto lupa
  Policisté rozjeli po útočníkovi pátrání, ale zatím bez úspěchu. | Thinkstock

  Starší žena se po útoku od neznámého pachatele snažila plazit ven z křoví pro pomoc. Když ji strážníci objevili, tak okamžitě přivolali záchranku, která ženu s vážnými zraněními obličeje odvezla do nemocnice. Oběť při napadení utrpěla zlomeninu čelisti a frakturu očnic. Musela dokonce na operační sál.

    

  Policisté pátrají po útočníkovi i po svědkovi, který by mohl do případu vnést více světla.
   

  Pro policisty nebyl vůbec snadný úkol zjistit, o koho se jedná. Žena totiž u sebe neměla žádné doklady a dlouho nebyla schopná výpovědi. Strážci zákona nyní usilovně pátrají po agresorovi, který brutálně napadl nebohou ženu.

   

  Zároveň vyzývají svědka, který na ženu v křoví upozornil, aby se ozval na linku 158. „Muž byl ve věku okolo 35 let, vysoké postavy okolo 160 až 165 centimetrů. Měl zanedbaný vzhled, snědou pleť a štíhlou postavu. Mluvil česky se silným přízvukem, mohlo se tedy jednat o cizince. Jeho výpověď by pro nás mohla být klíčová,“ uvedla mluvčí policie.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...